Telefonų draudimas

Kad ir kaip juos saugotume, mobilieji telefonai nuolatos patenka į įvairiausias bėdas. Jie krenta, dūžta, skęsta, dega, genda arba nusėda svetimose kišenėse. Pasinaudokite TELE2 siūloma telefono draudimo paslauga ir užtikrinkite, kad telefonui patekus į bėdą Jums netektų patirti jokių rūpesčių.

 

Mobiliųjų telefonų draudimas – tai draudimo apsauga mobiliesiems telefonams nuo netyčinio sugadinimo ar dėl vagystės. Praradus mobilųjį telefoną ar nepataisomai sugadinus suteiksime Jums naują! Draudžiami tik TELE2 pardavimo salonuose įsigyti nauji mobilieji telefonai.

Telefonų draudimo privalumai

Susipažinkite su telefonų draudimo privalumais:

  • Telefono draudimas apsaugos Jus nuo netikėtų išlaidų: prarastą ar sugadintą telefoną pakeisime nauju tokios pat vertės mobiliuoju telefonu, o jeigu mobilusis suges – jį sutaisysime.
  • Maksimalus telefono draudimo laikotarpis – 24 mėnesiai, vis dėlto draudimo sutartį galėsite nutraukti kada tik panorėję.
  • Saugumas kelionėje: draudimo apsauga užsienyje galioja iki 60 dienų.
  • Nėra apribojimų, kad draudžiamojo įvykio dieną apdraustame telefone būtų įdėta TELE2 SIM kortelė.

TELE2 mobiliųjų telefonų draudimo rūšys

TELE2 mobiliųjų telefonų draudimas draudžia nuo šių rizikų:

  • nuo užliejimo (pvz., mobilusis telefonas buvo aplietas kava);
  • nuo sugadinimo (pvz., nukritus nuo stalo telefonui, sudužo ekranas);
  • dėl ugnies;
  • dėl vagystės su apiplėšimu ar įsibrovimu.

Draudimo paslaugos kaina

Draudimo paslaugos kainos dydis nuo 2016 m. gruodžio 1 d. yra skaičiuojamas pagal telefono vertę.

 Telefono vertė, EUR (su PVM)

Draudimo įmokos dydis be aksesuarų, mokant pilną kainą už įrangą bei PILDYK sutartims, EUR (su PVM)

 Draudimo įmokos dydis įsigyjant 2 aksesuarus, EUR (su PVM)

iki 200

4,50

2,50

201 - 400

6,50

4,50

401 - 600

9,50

7,50

601 - 1000

14,00

10,00

1001 ir daugiau

16,00

12,00 

 

Atitinkamai keičiasi ir išskaitos dydis: atsitikus draudiminiam įvykiui taikomos išskaitos dydis yra 10% nuo telefono vertės, bet ne mažesnis negu 30 Eur.

Pasikeitimai galioja naujoms pasirašomoms sutartims su telefono draudimu. Iki 2016.11.31 sudarytoms sutartims galioja buvusios sąlygos ir kainos.

Atsitikus įvykiui kreipkitės į artimiausią TELE2 pardavimo saloną. 


Telefono remonto kompensavimas verslo klientams

  • Remonto suma dengiama be PVM. PVM dalį verslo klientas turi sumokėti remonto partneriui MTTC atlikus darbus. Taip pat į MTTC sąskaitą bus įtrauktas ir išskaitos mokestis. Tarkime, jeigu telefono remontas verslo klientui su draudimu kainavo 57,92 Eur su PVM, tai klientui draudimas padengs 47,87 Eur be PVM, o PVM sumą, kuri yra 10,92 Eur, verslo klientas turės sumokėti MTTC pagal pateiktą sąskaitą. Išskaitos mokestis irgi bus toje pat MTTC sąskaitoje.
  • Jeigu verslo klientas telefoną remontuoti išsiunčia per saloną, MTTC susisieks su klientu, pateiks jam sąskaitą ir tik po jos apmokėjimo grąžins suremontuotą telefoną atgal į saloną, iš kur jį bus galima atsiimti.

Papildoma informacija

Draudimo paslauga galioja privatiems ir verslo klientams, ir ja galima pasinaudoti tik mobiliojo telefono įsigijimo dieną. Draudimo paslaugos PVM neapmokestinamos. Mokant draudimo išmoką taikoma išskaita (nutikus draudžiamajam įvykiui turėsite sumokėti išskaitą, kurios dydis yra 10% nuo telefono vertės, bet ne mažesnis negu 30 Eur). Draudimo laikotarpiu atlyginami nuostoliai dėl dviejų draudžiamųjų įvykių. Dėl draudžiamojo įvykio suremontavus mobilųjį telefoną, atlyginamas visas nuostolių dydis (atėmus išskaitą). Dėl draudžiamojo įvykio mobilųjį telefoną keičiant į kitą (tais atvejais, kai toks pats mobilusis telefonas TELE2 yra nebeparduodamas), taikomos nusidevėjimo normos.

Išsamias draudimo sąlygas sužinosite TELE2 prekybos vietose arba paskambinę į TELE2 tel. 117 (TELE2 tinkle) ar +370 684 00 117 (skambinant iš kitų tinklų).

Įsigyti ir apsidrausti mobilųjį telefoną galite bet kuriame TELE2 pardavimo salone.

Norėdami atsisakyti telefono draudimo siųskite SMS žinutę tel. 1558 įrašius „STOPDRAUDIMA“ (žinutę reikia siųsti iš to telefono numerio, kuriam norite atšaukti paslaugą). Atsisakius draudimo paslaugos, telefonui draudimas galios atsisakymo mėnesį ir ateinantį mėnesį. Paslauga nustos galioti dar nuo kito mėnesio. Pavyzdžiui, draudimo atsisakote sausio mėnesį, draudimas galios visą sausį bei vasarį, o nustos galioti nuo kovo mėn. pirmos dienos.

Draudimo paslauga teikiama bendradarbiaujant su draudimo kompanija  ADB „GJENSIDIGE“.