Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis

mobilieji planai
+
Šviesolaidinis internetas
nuo 4,90 €

Jungtinis telekomunikacijų paslaugų planas jūsų verslui. Išleiskite mažiau ir dirbkite efektyviau.

Gaukite individualią konsultaciją

Palikite savo kontaktus, o mes susisieksime su Jumis per 15 min. (darbo dienomis 8-17 val.) ir pateiksime Jus dominantį pasiūlymą!

Pasiūlymas!

Pasirašius naują paslaugų sutartį su bent 4 SIM, šviesolaidinis internetas kainuos tik nuo 4,90 €.

Gauti pasiūlymą

Optimizuokite veiklos kaštus

Rinkitės tai, ko jums reikia labiausiai: daugiau duomenų ar didesnio greičio. Pasiūlysime individualų sprendimą jūsų įmonei, tad būkite tikri – perkėlę savo šviesolaidinį internetą į TELE2 gausite geriausią įmanomą variantą atitinkantį Jūsų poreikius.
Optimizuokite veiklos kaštus

Pasiūlysime sprendimus

Susisiekite su mūsų konsultantu dėl nemokamos jūsų įmonės telekomunikacijų paslaugų konsultacijos. Išanalizuosime situaciją ir pasiūlysime optimalų sprendimą jūsų poreikiams.

Užsisakykite paslaugų konsultaciją
 

Perkelkite savo šviesolaidinį internetą į TELE2 ir naudokitės visais jungtinio paslaugų plano privalumais.

Sutaupysite laiko
Visa jūsų įmonės telekomunikacijų infrastruktūra nuo šiol bus vienoje vietoje, o iškilus bet kokiems klausimams jums visada padės asmeninis verslo konsultantas.
Supaprastinsite atsiskaitymus
Vienas tiekėjas – viena sąskaita už visas paslaugas. Džiaukitės paprastesniais mokėjimais ir geresniu įmonės išlaidų planavimu.
Sumažinsite veiklos kaštus
Jungtinė telekomunikacijų infrastruktūra – mažesnės išlaidos jūsų įmonei. Optimizuosite savo kaštus mokėdami tik už tas paslaugas, kurias iš tiesų naudojate.
 

Laisvės namai: sklandžiau su TELE2

TELE2 šviesolaidinis internetas buvo įdiegtas inovatyvioje, vilniečių pamėgtoje „Laisvės namų“ bendradarbystės erdvėje. Ten pritaikytas skirtingų telekomunikacijų ir IT sprendimų kompleksas puikiai įrodė, kad pasitelkus naujausias technologijas, galima pasiekti puikių rezultatų ir užtikrinti saugias, sklandžiai veikiančias ir kokybiškas darbo vietas bei jų nuolatinę priežiūrą savo darbuotojams arba klientams.

Skaitykite visą sėkmės istoriją

Išbandykite dabar!

O pirmus 3 mėn. šviesolaidiniu TELE2 internetu naudositės visiškai nemokamai.

Gauti individualų pasiūlymą

Gaukite individualų pasiūlymą vos per 15 minučių.

Sužinosite, kaip TELE2 šviesolaidis internetas gali pagerinti jūsų įmonės veiklą, o jei dar nesate TELE2 klientas, galėsite juo tapti greitai ir paprastai. Individualų pasiūlymą pateiksime jums per 15 min.

Gauti individualų pasiūlymą