Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis

Šviesolaidinis internetas jūsų verslui

Palikite savo kontaktus, o mes susisieksime su Jumis per 15 min. (darbo dienomis 8-17 val.) ir pateiksime Jus dominantį pasiūlymą!

iki 60Mbps
iki 100Mbps
34,00 €/mėn.
50 €/mėn.
iki 300Mbps
45,50 €/mėn.
70 €/mėn.
iki 1Gbps
63,00 €/mėn.
90 €/mėn.
Pasiūlymas galioja verslo klientams, įsigyjantiems šviesolaidinio interneto planą bei pasirašantiems 24 mėn. sutartį: pasirinkus planą iki 60 Mbps – dovana belaidės ausinės Apple Airpods 2 už 1 ct (dovanos vertė - 189,26 €,); pasirinkus planą iki 100 Mbps – dovana belaidės ausinės Apple Airpods Pro už 1 ct. (vertė – 229,75 €); pasirinkus planą iki 300 – dovana iPhone SE (64 GB) už 1 ct. (vertė – 404,13 €), valstybės nustatytas vienkartinis laikmenos mokestis 4,34 €; pasirinkus planą iki 1 Gbps – dovana iPhone 12 mini (64 GB) (vertė – 676,86 €) arba iPhone 12 (64 GB) už 1 ct. (vertė – 759,50 €), valstybės nustatytas vienkartinis laikmenos mokestis 4,34 €. Pasiūlymo laikas ir dovanų kiekis ribotas. Visos kainos nurodytos be PVM.

Optimizuokite veiklos kaštus

Rinkitės tai, ko jums reikia labiausiai: daugiau duomenų ar didesnio greičio. Pasiūlysime individualų sprendimą jūsų įmonei, tad būkite tikri – perkėlę savo šviesolaidinį internetą į TELE2 gausite geriausią įmanomą variantą atitinkantį Jūsų poreikius.
Optimizuokite veiklos kaštus

Pasiūlysime sprendimus

Susisiekite su mūsų konsultantu dėl nemokamos jūsų įmonės telekomunikacijų paslaugų konsultacijos. Išanalizuosime situaciją ir pasiūlysime optimalų sprendimą jūsų poreikiams.

Užsisakykite paslaugų konsultaciją
 

Perkelkite savo šviesolaidinį internetą į TELE2 ir naudokitės visais jungtinio paslaugų plano privalumais.

Sutaupysite laiko
Visa jūsų įmonės telekomunikacijų infrastruktūra nuo šiol bus vienoje vietoje, o iškilus bet kokiems klausimams jums visada padės asmeninis verslo konsultantas.
Supaprastinsite atsiskaitymus
Vienas tiekėjas – viena sąskaita už visas paslaugas. Džiaukitės paprastesniais mokėjimais ir geresniu įmonės išlaidų planavimu.
Sumažinsite veiklos kaštus
Jungtinė telekomunikacijų infrastruktūra – mažesnės išlaidos jūsų įmonei. Optimizuosite savo kaštus mokėdami tik už tas paslaugas, kurias iš tiesų naudojate.
 

Laisvės namai: sklandžiau su TELE2

TELE2 šviesolaidinis internetas buvo įdiegtas inovatyvioje, vilniečių pamėgtoje „Laisvės namų“ bendradarbystės erdvėje. Ten pritaikytas skirtingų telekomunikacijų ir IT sprendimų kompleksas puikiai įrodė, kad pasitelkus naujausias technologijas, galima pasiekti puikių rezultatų ir užtikrinti saugias, sklandžiai veikiančias ir kokybiškas darbo vietas bei jų nuolatinę priežiūrą savo darbuotojams arba klientams.

Skaitykite visą sėkmės istoriją

Gaukite individualų pasiūlymą vos per 15 minučių.

Sužinosite, kaip TELE2 šviesolaidis internetas gali pagerinti jūsų įmonės veiklą, o jei dar nesate TELE2 klientas, galėsite juo tapti greitai ir paprastai. Individualų pasiūlymą pateiksime jums per 15 min.

Gauti individualų pasiūlymą