Kaip naudotis

TELE2 mobiliuoju internetu gali naudotis visi PILDYK ir TELE2 mėnesio mokėjimo paslaugos vartotojai. Mėnesio mokėjimo vartotojams mobiliojo interneto paslauga aktyvinta automatiškai.

 

Jeigu Jūsų mobiliajame telefone yra mobiliojo interneto ir MMS funkcija, mobiliojo interneto nustatymai gaunami automatiškai pirmą kartą prisijungus prie TELE2 tinklo. Jei to nepavyksta padaryti, nustatymus galima gauti keliais kitais būdais:

  • Jeigu naudojatės telefonu su kita operacine sistema nei „Windows Phone“ ar iOS („Iphone“ telefonai), nustatymus galite gauti (atsisiųsti) išsiuntę SMS žinutę nemokamu numeriu 1504 įrašę INTERNETAS. Išsiuntę SMS žinutę, gausite MMS ir mobiliojo interneto nustatymus – juos turite išsaugoti savo telefone.
  • Jeigu naudojatės telefonu su „Windows Phone“ arba iOS („Iphone“ telefonai) operacine sistema, įveskite nustatymus rankiniu būdu iš žemiau esančios lentelės arba paprašykite, kad tai Jums padėtų padaryti artimiausioje TELE2 prekybos vietoje.

Mobiliojo interneto telefone nustatymai

Jeigu naudojatės išmaniuoju telefonu, kuriame yra „Windows Phone“ operacinė sistema, arba „Iphone“ telefonu, rekomenduojame nurodyti tik šiuos laukelius:

Parametrų pavadinimas (Profile name) TELE2 internetas
Kreipties taškas (APN) internet.tele2.lt 

MMS nustatymai

Parametrų pavadinimas (Profile name) TELE2 MMS
Kreipties taškas (APN) internet.tele2.lt
MMSC http://mmsc.tele2.lt
MMS Proxy 193.12.40.29
MMS Port 8080 

„Windows Phone7“ nustatymų instrukcija

„Windows Phone8“ nustatymų instrukcija

„Iphone 6“ nustatymų instrukcija

„Iphone“ nustatymų instrukcija

„Android“ telefonų nustatymų instrukcija (žemesnė versija)

„Android“ telefonų nustatymų instrukcija (aukštesnė versija)

Kai kuriems telefono modeliams neužtenka tik atsisiųsti nustatymus – juos reikia papildomai pasirinkti kaip numatytuosius iš nustatymų meniu. Plačiau apie tai skaitykite savo telefono instrukcijoje.