Kaip naudotis

Pradėti naudotis TELE2 mobiliuoju internetu kompiuteryje – paprasta ir patogu.


Jei turite (ar įsigijote) modemą, pradėti naudotis mobiliojo interneto kompiuteryje paslauga yra itin paprasta – tereikia SIM kortelę įdėti į modemą, vadovaujantis modemo instrukcija įdiegti programinę įrangą ir pradėti naudotis paslauga.

Jeigu pastebite, kad naudojantis modemais E1750 ir E1752 dažni trukdžiai ar įrenginio veikimo sutrikimai, rekomenduojame atnaujinti mikroprogramą (firmware). Atsisiųskite mikroprogramų atnaujinimus. Atnaujinant programinę įrangą reikia sekti nurodymus. Jeigu atnaujinimas atliekamas ne pagal instrukcijas, jis gali būti nesėkmingas, o kai kuriais atvejais gaminys gali ir nebeveikti. Jeigu taip nutiktų, grąžinkite modemą į TELE2 saloną.

Mikroprogramos atnaujinimas atliekamas paties vartotojo rizika. Jeigu nesate įsitikinę, kad galite sėkmingai atlikti atnaujinimo procedūrą, kreipkitės į TELE2 verslo klientų aptarnavimo centrą paskambinę numeriu 1575.

Jeigu naudosite mobilųjį telefoną kaip modemą, naudodamiesi telefono instrukcija sujunkite jį su kompiuteriu ir pradėkite naudotis mobiliuoju internetu kompiuteryje. Daugiau informacijos rasite turimo telefono instrukcijoje ir instrukcijose, skirtose skirtingoms operacinėms sistemoms: „Windows 2000“, „Windows XP“, „Windows Vista“ ir „Windows 7“. Tokiu atveju siūlome užsisakyti mobiliojo interneto telefone paslaugos paketą Jūsų turimam TELE2 mokėjimo planui.

Jeigu Jūsų kompiuteryje yra vidinis mobiliojo interneto modemas – tiesiog įdėkite į jį SIM kortelę ir pradėkite naršyti.

Nesvarbu, kokiu būdu jungsitės prie interneto, įsitikinkite, ar nustatymai atitinka numatytuosius, o jeigu skiriasi nuo jų, pakoreguokite. Jūsų paskyros APN eilutėje turėtų būti įrašyta mobileinternet.tele2.lt (naudojantis mobiliuoju internetu su sutartimi) arba data.tele2.lt (naudojantis išankstinio mokėjimo paslauga). Jeigu yra nurodytas kitas APN, sukurkite naują paskyrą. Prie APN pasirinkite Static ir įrašykite atitinkamą APN. Access number – *99#, User namewap, Password – wap.