Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Apsaugos kamera Arlo Go Naujoji stebėjimo kamera Arlo Go neturi jokių laidų, vaizdą perduoda 4G arba 3G ryšiu, o valdoma gali būti tiesiog iš jūsų telefono. Dar daugiau saugumo ir informacijos, tik be jokių papildomų rūpesčių ir sudėtingos priežiūros. Arlo C1853 Apsaugos kamera Arlo Go Vaizdo kameros 0 449

Apsaugos kamera Arlo Go

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

UŽTIKRINKITE SAVO TURTO SAUGUMĄ

PLATESNIS ŽVILGSNIS Į SAUGUMĄ

Arlo Go leis pamiršti vietos apribojimus. Kamerai nereikia nei elektros lizdo, nei WI-FI signalo. Vaizdą ji perduoda naudodama mobilųjį internetą, mat joje veikia SIM kortelė. Kamerą nesunkiai įrengsite jums reikiamoje vietoje. Vaizdą ji puikiai mato net ir tamsoje, bei gali pasiūlyti 130 laipsnių regos kampą. Maža to, kamera ir puikiai girdi. Joje įmontuotas specialus garsiakalbis ir mikrofonas.

TOBULO PATIKIMUMO

Naujoji Arlo Go pasižymi ypatingu atsparumu. Ypatingai talpi baterija leis be nerimo palikti kamerą neprižiūrimą ir žinoti, jog ji tikrai veikia. Nesijaudinti galėsite ir dėl medžiagos, kurią Arlo Go fiksuoja. Specialioje nemokamoje internetinėje duomenų saugykloje ji saugoma net 7 dienas ir visada bus lengvai pasiekiama.

PAPRASTAI VALDOMA

HD raiškas padarytus vaizdo įrašus peržiūrėti galėsite bet kur ir bet kada. Parsisiuntę specialią aplikaciją jau sukauptą medžiagą ar tiesioginę transliaciją stebėsite tiek per telefoną, tiek per planšetę, tiek per kompiuterį. Aplikacijos dėka, užfiksavus įtartiną judėjimą ar galimą pavojų, akimirksniu sulauksite pranešimo. Rūpintis savo turtu ar gauti informaciją apie tai, kas vyksta jūsų stebimoje vietoje, dabar kaip niekada patogu.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.