Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidė kolonėlė JBL PartyBox 100 Belaidė kolonėlė JBL PartyBox 100, gebanti be pertraukų groti net 12 valandų, padės sukurti dar geresnę vakarėlio atmosferą. JBL C1815 Belaidė kolonėlė JBL PartyBox 100 Kompiuterių priedai 0 299

Belaidė kolonėlė JBL PartyBox 100

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

IŠTVERMINGA, SPALVINGA, GARSI

BET KURIO VAKARĖLIO ŽVAIGŽDĖ

Pasiruoškite geriausiems savo gyvenimo vakarėliams. JBL PartyBox 100 – tai nepriekaištinga garso kokybė be jokių varžančių laidų. Kolonėlė apginkluota milžiniška baterija, kurioje esančios energijos užteks net 12 valandų nepertraukiamo grojimo. Taigi, skambėti pradėjusi muzika nenutils iki pat ryto.

BŪKITE SPONTANIŠKI

JBL PartyBox 100 jus sužavės savo lankstumu. Kolonėlę akimirksniu sujungsite su kita savo garso įranga – griebkite į rankas mikrofoną, gitarą ar kitą instrumentą. JBL PartyBox 100 prie jo prisitaikys akimirksniu. Trūksta garso? Sujunkitę į vieną tinklą kelias kolonėles ir mėgaukitės dar geresne audio patirtimi.

TIKRA KOLEKTYVINĖ PATIRTIS

Su draugais ginčijatės dėl vakarėlio grojaraščio? Viskas gali būti daug paprasčiau. JBL PartyBox 100 prie garso šaltinio prisijungia Bluetooth ryšiu, todėl ją valdyti gali visas draugų būrys. Dar įspūdingesnę vakarėlio atmosferą padės kurti specialios RGB LED šviesos, pagal muziką mirgančios įvairiausiomis spalvomis.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.