Į viršų
Gauti pasiūlymą
Išmanioji kolonėlė Divoom AuraBox Led BT4.0 Išmanioji kolonėlė Divoom AuraBox Led BT4.0 - ne tik kolonėlė, bet ir laikrodis bei pranešimų gavėjas viename. CA311124 Išmanioji kolonėlė Divoom AuraBox Led BT4.0 juoda Aksesuarai 0 24

Išmanioji kolonėlė Divoom AuraBox Led BT4.0

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Kainos nurodytos Eur be PVM

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.
Užsisakyti

Aprašymas

Garsas, kuriam neliksite abejingi

Su šiuo nešiojamu Bluetooth LED garsiakalbiu muzikos klausytis norėsite nuolatos. Dviguba stereo garsiakalbių sistema užtikrins, kad kokybiško garso jums niekada nepritrūktų.

Žadintuvas ir lempa viename

Ši kolonėlė tarnaus yra ir išmanusis žadintuvas, kuris leis užmigti ir pabusti su mėgstamiausia muzika ir šviesomis. Be to, tai kartu yra ir LED kempa, kuri prisitaikys prie muzikos ritmo ir sukurs trokštamą atmosferą.

Išskirtinis dizainas

Stilingas dizainas ir kompaktiškas dydis daro šią kolonėlę tinkamą įvairioms progoms: tiek būnant namie, tiek rengiant vakarėlį ar iškylą. Neribokite savęs – tegul mėgstamos dainos lydi visur ir visada.

Belaidė ir ištverminga

Su Bluetooth ryšiu lengvai sujungsite kolonėlę su kitais Bluetooth palaikančiais įrenginiais. 2000 mAh įkraunama ličio jonų baterija leis nepetraukiamai naudotis kolonėle iki 6 valandų.

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.