Į viršų
Gauti pasiūlymą
Dronas DJI Mavic 2 Pro Naujasis Mavic 2 Pro – tai ypatingai kompaktiškas, lengvai sulankstomas ir transportuojamas dronas, su kuriuo kurti galėsite nesvarbu, kur bebūtumėte. Pasiruoškite dar aukštesnės kokybės vaizdui, dar ilgesniam filmavimo laikui. Įsigykite Tele2. DJI Mavic 2 Pro C1734 Dronas DJI Mavic 2 Pro Smart gadgets 0 1498

Dronas DJI Mavic 2 Pro

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 1,44 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Kainos nurodytos Eur be PVM

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.
Tęsti

Prekės šiuo metu neturime, užeikite vėliau.

Aprašymas

DJI Mavic 2 Pro dronas

Pamirškite jūsų kūrybinį polėkį stabdančius apribojimus. Naujasis Mavic 2 Pro – tai ypatingai kompaktiškas, lengvai sulankstomas ir transportuojamas dronas, su kuriuo kurti galėsite nesvarbu, kur bebūtumėte. Pasiruoškite dar aukštesnės kokybės vaizdui, dar ilgesniam filmavimo laikui, dar patogesniam valdymui bei dar intuityvesnei vartotojo sąsajai. Mavic 2 Pro dar labiau išlaisvins jūsų vaizduotę. 

 

Dar įspūdingesniems skrydžiams

Su naujuoju Mavic 2 Pro skrisite dar ilgiau, toliau ir greičiau. Drono skrydžio laikas siekia net 31 minutę. Tokia jo trukme negali pasigirti joks kitas ne komercinis orlaivis.  Esant palankioms oro sąlygoms, Mavic 2 Pro sugeba išvystyti net 72 km/val. greitį, todėl su juo sugebėsite nuveikti ypač daug. Be to, drone naudojama DJI tyliojo skrydžio technologija, todėl turėsite galimybę su juo priartėti prie dar įvairesnių objektų.

 

Ypatingai intuityvus

Naująjį Mavic 2 Pro dar paprasčiau valdyti. Visose jo pusėse įmontuoti specialūs kliūčių vengimo jutikliai, o itin pažangi piloto asistavimo sistemas (APAS) užtikrina, kad skrendant į priekį arba atgal kelyje pasitaikančios kliūtys bus įveiktos be didesnių problemų. Be to, orlaivio apačioje įrengta papildoma pagalbinio apšvietimo sistema, kuri bus labai naudinga skraidant tamsoje ar prieblandoje. 

 

Aukščiausios kokybės vaizdas

Naujajame Mavic 2 Pro veikia švediškos Hasselblad kameros, visame pasaulyje išsiskiriančios savo patikimumu, nepriekaištinga vaizdo kokybe ir dizaino sprendimais.  Dvejus metus kurta Hasselblad L1D-20c leidžia fiksuoti neįtikėtinus 20 megapikselių kokybės kadrus, pasižyminčius neįtikėtinu spalvų detalumu.  Be to, drone veikia ir 1 colio CMOS jutiklis, leidžiantis kiekviename pikselyje užfiksuoti dar daugiau informacijos, mažinantis vizualinio triukšmo lygį ir neutralizuojantis prasto apšvietimo žalą. 

 

Dar tikslesnis fokusavimas

Filmuodami su Mavic 2 Pro, vaizdo kokybės nesugadinsite net ir priartinę vaizdą keturis kartus, todėl aiškiai ir ryškiai užfiksuosite net ir labai toli esančius objektus. Tikslumo nesumažins net ir didelis greitis. Tuo pasirūpins hibridinio auto–fokusavimo funkcija, sujungianti kadro aspektų ir kontrasto aptikimo efektus. Tuo tarpi Daily Zoom technologija suteikia neįtikėtiną perspektyvą, iki tol dar nematytą nei viename drone su integruota kamera. 

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.