Į viršų
Gauti pasiūlymą

Telefonai iki -140 Eur pigiau + apyrankė dovanų!

Pasiūlymas galioja su Tele2 Verslui mokėjimo planais nuo 7,30 Eur/mėn.!

DOVANA: FITBIT Inspire HRBūkite savo gyvenimo šeimininkais su naująja Fitbit Inspire HR. Tai išmanioji apyrankė, kuri padės jums dar efektyviau ugdyti sveikus įpročius, motyvuos jus kiekviename žingsnyje ir pasiūlys naudingų, objektyvia informacija grįstų, patarimų, kaip dar greičiau pasiekti norimų rezultatų ir išpildyti pačius ambicingiausius savo planus. 
 
Sukurta aktyviam gyvenimui
Tvirta ir stilinga apyrankė su liečiamu ekranu sukurta siekiantiems maksimumo. Modelis prisitaiko prie jūsų gyvenimo įpročių. Ją nesijaudindami galėsite dėvėti ne tik dirdami ar bėgdami, bet net ir plaukiodami ar prausdamiesi po dušu. Ypatingai talpioje baterijoje esančios energijos pakaks net penkioms paroms, todėl apyrankė labai greitai taps tarsi jūsų kūno dalimi.

Kainos nurodytos be PVM. Pasiūlymas galioja perkant  nurodytus telefonus su Tele2 Verslui planais nuo 9,90 Eur/mėn. ir sudarius 24 mėn. sutartį bei mokant nurodytą pradinę įmoką bei mėnesinį įrangos mokestį. Apyrankė FITBIT už 1 ct prie užsakymo bus pridėta automatiškai. Telefonams papildomai taikomas valstybės nustatytas laikmenos mokestis. Palyginamoji kaina yra gamintojo rekomenduojama kaina. Paslaugoms taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Nuolaidos nesumuojamos. Pasiūlymo laikas ir telefonų kiekis riboti.

pasiūlymas per 30 min.

Dar nesate TELE2 klientas? Palikite savo kontaktus ir, susisiekę su Jumis per 30 min., padėsime išsirinkti labiausiai tinkantį pasiūlymą Jūsų įmonei!

Užsisakyti