Į viršų
Gauti pasiūlymą

Užsisakykite 
Samsung Galaxy A50 iš anksto!

Trigubą galinę kamerą ir itin didelę baterijos talpą turintis Galaxy A50 jau greitai visuose Tele2 salonuose! Užsisakykite iš anksto ir džiaukitės juo pirmieji! Įsigyti telefoną galite su bet kuriuo Tele2 Verslui planu arba mokant visą sumą iš karto. Telefonus nemokamai pristatysime nuo kovo 18 d.

 
 
 
 
 
 

Samsung Galaxy A50

Pradinė įmoka - 42 Eur
Mėnesinė įmoka - 10,22 Eur/mėn.
Telefono kaina - 288,43 Eur

Užsisakyti

PAGRINDINĖS SPECIFIKACIJOS:

Ekranas - 6,4 colių

Galinė kamera - TRIGUBA 25, 5 ir 8 MP

Priekinė kamera - 25 MP

Vidinė atmintis - 128 GB

RAM - 4 GB

Baterijos talpa - 4000 mAh

Dar daugiau veiksmo ir galimybių

Pasiruoškite būti nustebinti. Mes norėjome sukurti telefoną, spindintį naujumu, žavintį subtiliu dizainu ir intriguojantį savo galimybėmis, bet tuo pačiu ir prieinamą kuo didesniam žmonių kiekiui. Todėl pristatome jums naująjį Galaxy A50, siūlantį visa tai ir dar daugiau.

Išsiskiriantis savo ryškumu

Didžiausias ir galingiausias Galaxy A serijos modelis skirtas tiems, kurie iš savo telefono nori daugiau. Didžiulės 6,4 colio įstrižainės Super AMOLED Infinity-U ekranas pasižymi ypatingu ryškumu bei galimybe atkurti spalvomis ir detalėmis turtingą vaizdą. Be to, jame veikia ir piršto atspaudo skaitytuvas, dar labiau palengvinsiantis jūsų gyvenimą ir suteiksiantis daugiau komforto.

Dizainas, kuris nepaliks abejingų

Mes tikime, kad telefonas – tai ne tik kasdienis pagalbininkas, bet ir būdas išreikšti save. Subtilaus ir taupaus dizaino modelis suteikia lengvumo pojūtį. Jo korpusas pagamintas iš tvirto plastiko ir polimerų lydinio, todėl pasižymi puikiomis atsparumo savybėmis. Savo Galaxy A50 galėsite išsirinkti iš keturių skirtingų ryškių spalvų – juodos, baltos, mėlynos arba koralinės.

Pačioms ryškiausioms akimirkoms

Galaxy A50 turi ne vieną, ne dvi, o net tris galinės kameros akis, kurios kartu sukuria neįtikėtinai ryškų ir kontrastingą vaizdą. Galingo dirbtinio intelekto valdoma Live Focus funkcija užtikrina, kad fiksuojant svarbias akimirkas pavyks išvengti bet kokių susiliejimų. Ne ką mažiau jus sužavės ir asmenukių kamera, vaizdą fiksuojanti net 25 MP raiška.

Dar daugiau ištvermės

Naujajame Galaxy A50 slepiasi ir ypatingai talpi, net 4000 mAh baterija, kurioje esančios energijos jums užteks net ir toms dienoms, kai telefoną naudojate išskirtinai intensyviai.

Kad nepritrūktumėte galios

Galaxy A50 nepriekaištingo veikimo ir, regis, neribotų galimybių paslaptis – tai ypač galingas jo vidus. Aštuonių branduolių procesorius užtikrins, jog be jokio vargo susitvarkytumėte net ir su sudėtingiausiomis užduotimis, o 128 GB vidinė atmintis leis būti ramiems, kad telefone niekada nepritrūks vietos.

Kainos nurodytos be PVM. Pasiūlymas galioja užsisakant Samsung Galaxy A50 telefonus iš anksto ir perkant kartu su bet kuriuo Tele2 Verslui planu ir sudarius 24 mėn. sutartį arba mokant iš karto. Telefonams papildomai taikomas valstybės nustatytas laikmenos mokestis (5,25 Eur). Paslaugoms taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės.
Juodos spalvos telefonus pristatysime pasirinktu adresu nuo 2019 m. kovo 18 d.; mėlynos ir baltos spalvos - nuo kovo 25 d.; rausvos spalvos - nuo balandžio 1 d. Pasiūlymo laikas ir telefonų kiekis riboti.

KITI PASIŪLYMAI