Į viršų
Gauti pasiūlymą

Tapkite pokyčių lyderiu
ir pavyzdžiu visuomenei.

Tikime, kad vaikai yra visų mūsų ateitis ir dabartis. Tikime, kad vienas balsas gali pakeisti pasaulį. Tikime, kad geriausios idėjos atkeliauja tik su drąsiausiais vizionieriais. Todėl kartu su „Reach for Change“ – nepelno siekiančia organizacija kviečiame jungtis ir siūlyti savo idėjas socialiniam verslui, orientuotam į vaikų gerovę.

Projekto dalyviams TELE2 profesionalų komanda suteiks visą reikiamą ekspertinę paramą ir padės rasti sprendimus, kaip geriausiai ir greičiausiai sujungti gerą idėją ir gerąsias praktikas. Taip kartu su idėjų autoriais užauginsime idėjas, kurios virs socialiai atsakingu verslu geresnei mūsų vaikų ateičiai.

 

Irma Liubartienė
Iniciatyvos „Dramblys“
autorė

Siekiame, kad Lietuvos švietimo sistemoje ir ugdymo procese atsirastų daugiau dėmesio emocinio intelekto bei socialinių emocinių kompetencijų lavinimui. 2015 m. kartu su partneriais įsteigėme Lietuvos socialinio ugdymo asociaciją, o 2016 m. Pozityvaus ugdymo institutą. Ir šiandien kartu plėtojame emocinio intelekto suvokimą ir pritaikymą kasdienėje, darbo su vaikais praktikoje.

Darius Juravičius
Mobilios aplikacijos „Internet surfer“ kūrėjas

Vaikų saugumas internete vis dar nėra užtikrintas. Atlikti tyrimai rodo, kad pavojingų susidūrimų su žalingu turiniu skaičiai tik auga, o socialinės kampanijos nedaro įtakos realiam pokyčiui. Taigi, pats būdamas tėvas ir suprasdamas realią grėsmę, sukūriau „Internet surfer“ – edukacinę mobiliąją programėlę su apdovanojimų sistema. Taip vaikai atlikdami užduotis gauna prieigą prie filmų, žaidimų ir knygų.

Rita Žogelė
Organizacijos „Unikalus šokis“ įkūrėja

Šokis daro teigiamą poveikį laikysenai, fizinei ir smegenų veiklai, bendriems sensomotorikos procesams ir net socialiniams įgūdžiams. Taigi, šokio užsiėmimai – net tik laiko praleidimo būdas, bet ir socialinės integracijos įrankis. Todėl „Unikalaus šokio“ renginių serijos padeda gerinti vaikų su specialiaisiais poreikiais socialinius įgūdžius ir jiems tapti visaverčiais visuomenės nariais.

Turite idėją, kaip kurti
geresnį pasaulį vaikams?

Siųskite ją į socialinio verslo konkursą, gaukite finansavimą bei visą ekspertinę
paramą ir tapkite teigiamos bei socialiai atsakingos ateities dalimi.

Pateikti idėją