Į viršų
Gauti pasiūlymą

2 telefonai už 1 kainą!

Išsirinkite flagmaną ir dovanų gaukite antrą Samsung telefoną! Pradinė įmoka tik 0,83 Eur! Palikite savo kontaktus, o mes per 30 min. su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą. Pasiūlymas galioja tik su POWER PACK planais.

Gauti pasiūlymą

Samsung Galaxy S10+ (128GB)

Pradinė įmoka - 0,83 Eur
Mėnesinė įmoka - 31,95 Eur/mėn.
Iš viso už telefoną - 833,88 Eur 767,63 Eur 
Su POWER PACK - Samsung Galaxy A40 DOVANŲ!

Tęsti

Samsung Galaxy S10 (128 GB)

Pradinė įmoka - 0,83 Eur
Mėnesinė įmoka - 28,51 Eur/mėn.
Iš viso už telefoną - 751,24 Eur 685,07 Eur 
Su POWER PACK - Samsung Galaxy A20e DOVANŲ!

Tęsti

Samsung Galaxy A70

Pradinė įmoka - 0,83 Eur
Mėnesinė įmoka - 13,02 Eur/mėn.
Iš viso už telefoną - 313,31 Eur  
Su POWER PACK - Samsung Galaxy A10 DOVANŲ!

Tęsti

Kainos nurodytos be PVM. Pasiūlymas galioja perkant nurodytus telefonus su POWER PACK planu ir pasirašius 24 mėn. sutartį. Telefonams taikomas vienkartinis, valstybės nustatytas laikmenos mokestis. Dovanoms (Samsung Galaxy A40, Samsung Galaxy A20e ir Samsung Galaxy A10) valstybės nustatytas laikmenos mokestis taip pat taikomas. Paslaugoms taikomos sąžiningo naudojimo taisyklės. Pasiūlymo laikas, įrangos ir dovanų kiekiai riboti.

TeLE2 POWER PACK

Naujas VISKAS VIENAME sprendimų paketas atsako į visus Jūsų verslo poreikius.
Daugiau vertės, todėl užtenka tik vieno.

Plačiau

pasiūlymas per 30 min.

Dar nesate TELE2 klientas ir svarstote, kokį TELE2 Verslui skirtą mokėjimo planą pasirinkti? Palikite savo kontaktus ir, susisiekę su Jumis per 30 minučių, padėsime išsirinkti labiausiai tinkamą planą Jūsų įmonei!

Užsisakyti

6    priežastys rinktis TELE2

PATIKIMAS
RYŠIO TINKLAS

Tele2 4G ryšys dengia iki 99% Lietuvos teritorijos, todėl Jūsų verslas bus pasiekiamas bet kurioje šalies vietoje.

GREIČIAUSIAS 4G
INTERNETAS LIETUVOJE

Dirbkite dar sparčiau su greičiausiu šalyje 4G internetu pagal 2019 m. atliktus Lietuvos Ryšių Reguliavimo tarnybos duomenis.

PAPRASTAS
SUTARČIŲ SUDARYMAS

Naują sutartį sudarykite skambučio metu - užteks žodinio TAIP. O pratęsti sutartį bus dar patogiau mobilioje savitarnoje, Jums patogiu metu.

PAGALBA 24/7

Tada, kad Jums reikia: mobilioje Tele2 savitarnoje, plačiame salonų tinkle ar klientų aptarnavimo telefonu 1575.

SKAIDRI PARTNERYSTĖ

Tik aiškios sutarčių sąlygos ir skaidri mokesčių politika. Esame skaidriausia įmonė Lietuvoje 2018 m. „Transparency International“ reitinge.

PATIKIMAS
KELIONŲ PARTNERIS

Esame vienintelis Lietuvoje VODAFONE partneris ir užtikriname, kad verslo kelionėse turėtumėte patikimus ryšio partnerius.

*Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis TELE2 4G internetas veikia 99% Lietuvos teritorijos. TELE2 4G mobilus internetas yra greičiausias Lietuvoje 2019 m. pagal RRT „KELIAI-MIESTAI“ matavimus, atliktus 2019 m. Ataskaitos pateikiamos: http://matavimai.rrt.lt/index.html ir  www.rrt.lt.
**Planams taikomos sąžiningo naudojimo taisyklės, todėl paslaugų teikimas gali būti apribotas, pasiekus nustatytus limitus. Europos Sąjungos šalyse taikomas duomenų kiekio perskaičiavimas. Išnaudoję suteikiamą (ES/EEE šalyse – perskaičiuotą) duomenų kiekį, galėsite jį papildomai užsisakyti, pasirinkdami iš Jums pateiktų pasiūlymų. Išsamiau www.tele2.lt/ES arba paskambinus trumpuoju numeriu 1575 (esamiems klientams). Skambinant iš užsienio arba kito tinklo +3706 840 0075.

*** The Most Transparent Company in Lithuania, 2018, „Transparency International“.

Kainos nurodytos be PVM. Pasiūlymas galioja nurodytus telefonus perkant su POWER PACK planu ir sudarius 24 mėn. sutartį. Telefonams papildomai taikomas valstybės nustatytas laikmenos mokestis. Nuolaida yra telefono mokesčiui per mėnesį lyginant su mokesčiu ne akcijos metu.Paslaugoms taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Pasiūlymo laikas ir telefonų kiekis riboti.