Dovana visiems TELE2 klientams

Žurnalas telefone + kinas namuose!

NET 2 MĖN. NEMOKAMAI

Be jokių įsipareigoijimų, atsisakyti galite bet kada.

▪ Žurnalo ŽMONĖS elektroninė versija.

▪ Namų kino platformos ŽMONĖS Cinema filmų ir serialų prenumerata.

Kaip gauti?

 

1. Užsiregistruokite ir užsisakykite prenumeratą čia. Pasirinkite prenumeratos būdą „TELE2/Pildyk piniginė“ bei patvirtinkite telefono numerį.

2. Įsidiekite ŽMONĖS programėlę savo telefone. Ją galite atsisiųsti iš „App store“ arba „Google play“ parduotuvių. Skaitykite elektroninę žurnalo versiją net 2 mėnesius nemokamai!

3. Detalią instrukciją, kaip žiūrėti ŽMONĖSCinema filmus gausite kartu su prenumeratos užsakymo laišku. Filmų prenumerata galios tol, kol galios ŽMONĖS programėlės prenumerata. 

Svarbu žinoti

▪ Nemokamą žurnalo ŽMONĖS elektroninę versiją telefone ir planšetiniame kompiuteryje gali skaityti visi TELE2 klientai.

▪ Programėlėje visada galėsite matyti, kada baigiasi jūsų turima nemokama elektroninio žurnalo prenumerata.

▪ Filmų prenumerata galios tol, kol galios ŽMONĖS programėlės prenumerata.

▪ Pasibaigus dviejų mėnesių nemokamai galimybei skaityti žurnalo ŽMONĖS elektroninę versiją telefone ar planšetiniame kompiuteryje, gausite SMS žinutę iš žurnalo leidėjų, jog terminas jau baigėsi.

▪ Pasibaigus dviem nemokamiems mėnesiams, toliau galėsite skaityti žurnalo elektroninę versiją, ir žiūrėti filmus, o prenumeratos mokestis bus įtrauktas į jūsų TELE2 mobiliojo ryšio sąskaitą. Juk tai labai patogu!

▪ Žurnalo bei filmų prenumerata, pasibaigus 2 nemokamiems mėnesiams – 4,99 €/mėn. Prenumeratą galėsite nutraukti bet kada.

▪ Kilus neaiškumams ar techninėms problemoms rašykite el. paštu app@zmones.lt