Konsolė Xbox One S su dviem pulteliais (1 TB) Galingoji ir universalioji žaidimų konsolės Xbox One S nuo šiol parduodama ir su dviems pulteliais, todėl su draugais žaisti bus dar patogiau. Microsoft Xbox One S su dviem pulteliais (1 TB) C2136 Konsolė Xbox One S su dviem pulteliais (1 TB) Kompiuteriniai žaidimai 259

Kaina be sutarties 259,00 EUR

Įtraukti į palyginimą

Konsolė Xbox One S su dviem pulteliais (1 TB)

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

GALINGIAUSIAS, MODERNIAUSIAS, KOMANDIŠKIAUSIAS

ŠIUOLAIKIŠKAM ŽAIDĖJUI

Pasiruoškite pačiai intensyviausiai žaidimų patirčiai. Xbox One S – tai pati moderniausia ir galingiausia Xbox serijos žaidimų konsolė, savo sugebėjimais pranokstanti visus pirmtakus. Nepaisant savo kompaktiškumo ir lengvumo, Xbox One S išsiskiria neįtikėtina galia bei vaizdo atkūrimo savybėmis. Ultra HD (4K) kokybė užtikrina, kad kiekvienas žaidimas sukurs maksimaliai realistišką bei įtraukiančią patirtį.

NE TIK KONSOLĖ

Xbox One S visų pirma sukurtas žaisti. Su juo turėsite galimybę rinktis net iš daugiau nei 1300 skirtingų pavadinimų, tarp kurių kiekvienas suras savo mėgstamiausią. Tačiau konsolė gali gerokai daugiau. Tai tikrų tikriausias namų pramogų centras, per kurį labai patogiai žiūrėsite filmus ar klausysitės muzikos. Vien ko vertas Ultra HD TV formatas, kuriuo Xbox One S atkuria vaizdą. Ne tik žaidimai, bet ir Netflix ar Amazon video žiūrėjimas nuo šiol taps neeiline patirtimi.

DAR SMAGESNIAM ŽAIDIMUI

Su naujuoju Xbox One S žaisite ir kaip niekada patogiai. Tuo pasirūpins unikalus ergonomiško dizaino pultelis, padengtas specialaus paviršiaus raštu. Ypač galinga antena leidžia dar labiau nutolti nuo konsolės, suteikdama jums maksimalų mobilumą. Tikroji žaidimų magija atsiskleidžia žaidžiant su draugais, todėl šioje versijoje rasite ne vieną, o du pultelius, kad į draugiškas varžybas galėtumėte leistis vos tik išpakavę savo Xbox One S iš dėžės.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Meniu lietuvių kalba

Baterija

Integruota baterija

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.
Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.