Į viršų

Išmanioji apyrankė Xiaomi Mi Band 2

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
Eur/ mėn.

Aprašymas

Daugiau statistikos akimirksniu

Mi Band 2 turi OLED ekraną, kuriame visada matysite savo žingsnius ir širdies ritmą. Išmaniosios apyrankės pedometras dabar dar labiau patobulintas – todėl Mi Band 2, sekdama jūsų žingsnius, pašalins iš skaičiavimų nereikalingus judesius.

Galite nesakyti, kada pradedate

Dėl jautrių sensorių Mi Band 2 puikiai žino, kada pradedate sportuoti – nereikia jungti jokio specialaus režimo ir jos apie tai informuoti. Siekite savo tikslų išmaniai – matuokite savo širdies ritmą, kad pritaikytumėte treniruočių ilgį ir intensyvumą pagal savo poreikius.

Per daug laiko praleidžiate sėdėdami?

Mi Band 2 jums duos signalą, kai užsisėdėsite vienoje vietoje per ilgai. Šie priminimai infomuos, kada metas trumpam pasivaikščiojimui, atpalaiduojantiems pratimams ar vandens pertraukėlei.

Ar šiandien jau bėgiojote?

Iš bėgimo pasiimkite daugiau: dėl patogios sinchronizacijos su telefonu sukaupta informacija bus realiu metu perduodama į asmeninę jūsų paskyrą.

Kaip išsimiegojote?

Kai giliai įmingate, širdis ima plakti lėčiau. Mi Fit seks jūsų širdies darbą ir naktį, kad visos lengvo ir gilaus miego fazės būtų išmatuotos maksimaliai tiksliai.

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.