Į viršų
Microsoft Xbox One X 1TB Galingiausia žaidimų konsolė Microsoft Xbox One X 1TB leidžia mėgautis realiu 4K raiškos žaidimu. Neteks ilgai laukti kol užsikraus žaidimas – konsolė pasižymi 326 GB/sek. atminties pralaidumu. Nors konsolė yra 40% galingesnė, ji liko mažiausia konsole. Microsoft Xbox Xbox One X 1TB C1509 Microsoft Xbox One X 1TB Tablets 599

Kaina be sutarties 599,00 EUR

Įtraukti į palyginimą

Microsoft Xbox One X 1TB

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 5,25 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.
Užsisakyti

Prekės šiuo metu neturime, užeikite vėliau.

Aprašymas

Galingiausia žaidimų konsolė pasaulyje

Ruoškitės kvapą gniaužiantiems 4K nuotykiams: XBOX ONE X yra net 40 % galingesnė konsolė už kitas. Dėl pažangaus XBOX ONE X procesoriaus net sudėtingiausių žaidimų patirtis bus ypač sklandi. Didesnė grafinė atmintis garantuoja didesnį greitį, našumą ir spartesnį užkrovimo laiką. Pasirengę ištirti dar platesnius žaidimų pasaulius ir dar tolesnius horizontus?

Tobulumas iki smulkiausių detalių

Kūrėjai pasirūpino, kad grafinis procesorius suteiktų žaidimams maksimaliai tikrovišką 4K aplinką – todėl žaidimų veikėjai dabar realesni nei bet kada anksčiau. Kiekviena detalė čia ryški ir kontrastinga, o animacijos sklandumas pranoksta net reikliausių lūkesčius.

Galia neturi būti didelė ir triukšminga

40 % didesnė galia nereiškia didesnio dydžio. XBOX ONE X yra viena mažiausių konsolių, kokią galite įsigyti. Ir galėsite pamiršti karštį bei triukšmą: konsolė veikia visiškai tyliai, naudodama pažangų skystą aušinimą ir specialų naujos kartos ventiliatorių.

Parametrai

Svarbu. Informaciją apie mobiliuosius telefonus pateikia gamintojai, ir mobilaus ryšio operatorius neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą telefonų aparatų parametrams. Išsamios informacijos prašome ieškoti gamintojų tinklapiuose.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)299.97 x 239.77 x 59.94 mm
Svoris (g)3.81 kg
Meniu lietuvių kalba

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemaWindows
Procesorius (CPU)2.30 GHz, 8 cores
Vaizdo plokštė (GPU)1.172 GHz, 40 CUs, Polaris features

Baterija

Integruota baterija

Atmintis

Operatyvioji atmintis (RAM)8 GB
Vidinė atmintis (GB)1TB
Dedasi atminties kortelė
Atminties kaupiklio tipasHDD

Ryšys ir duomenų perdavimas

Bevielis internetas (Wi-Fi)dviejų dažnių (5GHz & 2.4GHz)
USB jungtis3.0
Išorinės jungtysUSB HDMI

Garsas

FM radijas

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.
Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.
Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi. Be sutarties įrangą galite įsigyti artimiausiame Tele2 salone.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.