Į viršų

Mokėjimo planai

 

Mokėjimo planas

Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Viso per mėnesį:
Eur/ mėn.

Tęsti

Itin patrauklios telefonų kainos! Įsigykite kartu su planu.

Aprašymas

 

Papildomos nemokamos paslaugos

Užsisakykite mokėjimo planus sudarydami terminuotą sutartį ir kartu gaukite išmaniąsias paslaugas nemokamai! Nemokamos paslaugos su planais galioja jas aktyvavus ar užsisakius ne vėliau kaip per 30 dienų nuo naujo plano sutarties pasirašymo datos.

Internetas namams

Tai spartusis Tele2 4G WIFI Jūsų namams. Pasirinkite Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį planą ir net tris mėnesius už paslaugą nieko nemokėkite. Modemą pasiimkite drauge į išvykas Lietuvoje ir naudokitės internetu bet kur.

Plačiau.

3 mėn. – nemokamai
Pasiūlymas galioja sudarant 24 mėn. sutartį su modemu. Praėjus 3 mėn. bus taikomas sutarties pasirašymo metu galiojantis pasirinkto plano mokestis.

Mobilusis parašas

Tai labai patogus ir saugus būdas pasirašyti dokumentus, patvirtinti savo tapatybę, bei jungtis prie informacinių interneto sistemų. Naudotis mobiliuoju parašu galite saugiai, patogiai, visur ir bet kada.

Plačiau.

6 mėn. – nemokamai
Vėliau – 0,40 Eur/mėn.

TVPlay Premium

Tai televizija visuose Jūsų išmaniuose įrenginiuose. Mėgstamus filmus ir programas žiūrėkite bet kur ir bet kada. Daugelis įrašų yra įgarsinti lietuviškai. Visi įrašai subtitruoti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Nemokamas 1 mėnesio periodas taikomas „TVPlay Premium“ Pramogų paketui. Norėdami naudotis „Šeimos paketu“, jį užsisakyti galite www.tele2.lt/tvplay, mėnesio kaina – 9,99 Eur.

1 mėn. – nemokamai
Vėliau – 6,99 Eur/mėn.

* Pasibaigus nemokamam paslaugų išbandymo laikotarpiui naudojimasis paslaugomis bus automatiškai pratęstas už standartines jų kainas. Namų interneto pasiūlymas galioja sudarant 24 mėn. sutartį su modemu. Praėjus 3 mėn. bus taikomas sutarties pasirašymo metu galiojantis pasirinkto plano mokestis. Apie nemokamo laikotarpio pabaigą Jums pranešime trumpąja SMS žinute. Nenorėdami toliau naudotis m.parašo ir TVPlay Premium paslaugomis, jų atsisakyti galėsite bet kada, bet kuriame TELE2 salone.“

Tarifai

Paslaugoms taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės, todėl jų teikimas gali būti apribotas, pasiekus nustatytus limitus.

Pokalbiai TELE2 tinkle apvalinami vienos minutės tikslumu, duomenys – 1 KB tikslumu. Kainos nurodytos eurais su PVM.

{{title}} {{value}}

Į mėnesio mokestį neįskaičiuojami mokesčiai už informacinio ir pramoginio turinio paslaugas trumpaisiais numeriais, tarptinklinio ryšio priemokas, tarptinklinio ryšio paslaugas ne Europos Sąjungoje (ES) ir ne Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse, tarptautinius pokalbius ir SMS, MMS žinutes, vaizdo skambučius, kitus paslaugų bei administracinius mokesčius.

Tarptinklinio ryšio paslaugų tarifai Plačiau
Tarptautinių skambučių tarifai Plačiau
Skambučių trumpaisiais numeriais tarifai Plačiau

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.
Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.