Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Veiksmo kamera GoPro HERO9 Black GoPro HERO9 Black vaizdo kamera pasižymi puikiu vaizdo stabilizavimu bei įspūdinga 5K raiška. Naujasis priekinis ekranas padės lengvai kadruoti asmenukes, o ilgiau veikianti baterija leis nufilmuoti dar daugiau. GoPro HERO9 Black C2613 Veiksmo kamera GoPro HERO9 Black juoda Vaizdo kameros 0 479

Veiksmo kamera GoPro HERO9 Black

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

VISKO DAUGIAU IR RYŠKIAU

STABILUMAS IR NEĮTIKĖTINA RAIŠKA

Su šia veiksmo kamera jūsų vaizdo įrašai bus itin stabilūs. GoPro HERO9 Black slypinti HyperSmooth 3.0 vaizdo stabilizavimo technologija leis naudoti kamerą pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis, o įspūdinga 5K raiška padės išryškinti smulkiausias detales net priartinus vaizdą. Tačiau GoPro HERO9 Black kamera gali daug daugiau nei tik filmuoti. Ji fiksuos ir 20 MP raiškos nuotraukas, kuriose netrūks ryškumo.

IŠLAISVINKITE SAVO KŪRYBIŠKUMĄ

GoPro HERO9 Black įrengtas išmaniųjų fotografavimo ir filmavimo nustatymų rinkinys padės išlaisvinti savo kūrybines galias. Tai HindSight, LiveBurst, suplanuotas filmavimas, trukmės užfiksavimas bei TimeWarp 3.0 technologija, kuri leidžia sukurti siurrealistinius pagreitinto judesio efekto vaizdo įrašus. Be to, GoPro HERO9 Black turi net du ekranus! Didesnis galinis ekranas su jutikliniu artinimu ir įspūdingas naujasis priekinis ekranas padės lengvai kadruoti asmenukes bei intuityviai valdyti kamerą.

NERIBOTOS GALIMYBĖS

Užfiksuoti norimus kadrus bus dar lengviau. Šią veiksmo kamerą lengva patobulinti – galėsite ne tik priderinti kitus papildomus aksesuarus, bet ir pasikeisti patį kameros objektyvą. GoPro HERO9 Black kamerą galima pritaikyti ir tiesioginėms vaizdo transliacijoms, kurių raiška sieks 1080p. Galinga, net 30% ilgiau veikianti baterija leis filmuoti ilgiau ir įveikti dar daugiau iššūkių.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.