Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Veiksmo kamera GoPro Hero 8 Bundle Black GoPro Hero 8 Bundle Black vaizdo kamera pasižymi puikiu vaizdo stabilizavimu bei įspūdinga raiška. Kamerą galima valdyti tiesiog liečiant kameros ekranėlį arba naudojant net 14 skirtingų balso komandų! GoPro Hero 8 Bundle Black C2708 Veiksmo kamera GoPro Hero 8 Bundle Black Vaizdo kameros 0 449

Veiksmo kamera GoPro Hero 8 Bundle Black

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

PASIRUOŠKITE VEIKSMUI!

ITIN STABILUS VAIZDAS

GoPro Hero 8 Bundle Black unikali savybė yra išskirtinis HyperSmooth 2.0 vaizdo stabilizavimas. Dėl šios technologijos vaizdo įrašai bus itin stabilūs. Todėl galite naudoti kamerą net ir ekstremaliausiai veiklai dokumentuoti, nes kad ir kaip kamera kratysis, vaizdas išliks stabilus.

IŠLAISVINKITE SAVO KŪRYBINES GALIAS

Ši veiksmo kamera gali daug daugiau nei tik filmuoti įspūdinga 4K raiška. Ji fiksuos ir 12 MP raiškos, HDR ir RAW formato nuotraukas, kuriose netrūks kontrasto ir detalumo. TimeWarp 2.0 technologija leidžia sukurti „time lapse“ tipo vaizdo įrašus judant, rezultatas – siurrealistinis pagreitinto judesio efektas. Sukurkite neįtikėtinus video įrašus ir nustebinkite visą pasaulį!

DAUGIAU GALIMYBIŲ

GoPro Hero 8 Bundle Black galima valdyti tiesiog liečiant kameros ekranėlį, arba naudojant 14 skirtingų balso komandų. Garsas įrašomas trimis mikrofonais, kurie slopina pašalinį aplinkos triukšmą, tad garso kokybė vaizdo įrašuose nenukentės. Nors kamera turi tik vieną objektyvą, sumanus algoritmas sukuria skaitmeninius objektyvus – plataus, super plataus, įprasto ir siauro kampo.

DAR DAUGIAU NEĮTIKĖTINŲ EFEKTŲ

Tai dar ne viskas! GoPro Hero 8 Bundle Black kamera geba įrašyti ir naktinius „time lapse“ tipo vaizdo įrašus. LiveBurst režimas prieš ir po nuotraukos fiksavimo padarys 1,5 trukmės sekundės vaizdo įrašus – galėsite pasirinkti geriausiai pavykusią nuotrauką iš 90 kadrų ar tiesiog turėti 3 sekundžių trukmės, 4K raiškos „judančią“ nuotrauką. Kamerą lengva modifikuoti papildomais aksesuarais, o GoPro programėlė leis pritaikyti kamerą tiesioginėms vaizdo transliacijoms YouTube ar Facebook.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.