Į viršų
Gauti pasiūlymą

Text of link

DAUGIAU INTERNETO MOKSLO METAMS!

Moksleiviams ir studentams planas su 6 GB, 150 min. ir neribotomis SMS dabar tik už 8 Eur/mėn. (vietoje 9,9 Eur/mėn.)

Pasiūlymas galioja moksleiviams ir studentams, parodžius pažymėjimą (neturint moksleivio ar studento pažymėjimo, pasiūlymas taikomas visiems asmenims iki 26 metų, parodžiusiems asmens dokumentą). Pasiūlymas galioja pasirašant 12 mėn. sutartį. Pasiūlymo laikas ribotas.

Išsirinkite labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį planą!

Atkurtas tarptinklinis
ryšys visose šalyse

Keliaujantys mūsų klientai vėl gali naudotis tarptinkliniu ryšiu

Labai apgailestaujame dėl šiuo laikotarpiu klientams kilusių nepatogumų. Sieksime visais būdais užtikrinti, kad ateityje tokie sutrikimai nepasikartotų.

Tarptinklinis ryšys sutriko rugpjūčio 3 d. vakarą, po to, kai šią paslaugą teikianti Šveicarijos įmonė „Comfone“ atliko techninį sistemos atnaujinimą.

Atnaujinimas neigiamai paveikė ne tik „Tele2“ grupę, bet ir kai kurių kitų Europos operatorių klientus. Lietuvos atveju buvo paveikti visi „Tele2“ klientai, buvę užsienyje.

Šiuo metu sprendžiame dėl kompensacijų skyrimo tvarkos ir būdų visiems nepatogumus patyrusiems klientams. Apie tai informuosime visus savo klientus.

KAS NUTIKO?

Problema atsirado pas mūsų partnerius, kurių paslaugomis naudojamės jungdamiesi prie kitų operatorių tinklų.

Dirbame su Šveicarijos įmone Comfone, kuri teikia tinklų sujungimo paslaugas. Ir daug kitų paslaugų – finansinį kliringą, tarptautinius atsiskaitymus, kitas panašias paslaugas. Tai viena didžiausių tokio pobūdžio bendrovių pasaulyje – ir viena patikimiausių, bent jau iki šiol.

Gedimas įvyko Comfone pusėje. Sistemos, aptarnaujančios mūsų klientų srautą užsienyje, sugedo.

KADA IŠSPRĘSIM?

Deja, kol kas neturime jokių prognozių. Mūsų komanda dirba visą parą. Trumpam paslaugas pavyko atnaujinti naktį, po to sistemos vėl neatlaikė.

KIEK KLIENTŲ PAVEIKTA?

Visi Tele2 klientai užsienyje. Tikslaus skaičiaus nežinome, nes jie negali jungtis prie tinklo. Praeities duomenys rodo, kad tokių žmonių gali būti apie 30 tūkstančių, bet šiuos skaičius tiksliname.

KĄ JIEMS DARYTI?

Yra kelios galimybės. Jei ryšio reikia skubiai – įsigyti vietos operatoriaus kortelę. Taip pat galima naudotis vietos WiFi paslaugomis.

AR GALIMA SKAMBINTI PAGALBOS NUMERIU?

Taip, pagalbos numeris veikia. Europos Sąjungoje jis 112, kitose šalyse gali būti kitas numeris.

AR SKIRSITE KOMPENSACIJĄ?

Taip. Šiuo metu dėl jos sprendžiame, bet kuriuo atveju skirsime kompensaciją visiems nepatogumus patyrusiems klientams.

Užsisakykite telefoną

No double quotes allowed, use single quotes instead!