Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Televizorius Xiaomi Mi Smart TV P1 (50“) Itin plonų rėmų, ryškaus ekrano Xiaomi televizorius sukurtas daug daugiau nei filmams. Daugybę papildomų funkcijų televizoriui suteiks naujausia Android TV operacinė sistema, kuri leis mėgautis žaidimais ir kitomis naudingomis pramogomis. Xiaomi Mi Smart TV P1 (50“) C2850 Televizorius Xiaomi Mi Smart TV P1 (50“) juoda Televizoriai 468.77 519

Televizorius Xiaomi Mi Smart TV P1 (50“)

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

SVAIGINANTI RAIŠKA IR FUNKCIONALUMAS
Greita apžvalga
  • Stulbinantis 4K Ultra HD raiškos 55 colių ekranas.
  • Specialus OK Google režimas.
  • Minimalistinis ir elegantiškas dizainas.
  • Galinga Dolby Audio garso sistema.
  • Android TV operacinė sistema.

YPATINGAI RYŠKUS

Šis Xiaomi televizorius gali pasigirti įspūdingu 50 colių įstrižainės ekranu, kurį juosia itin ploni rėmeliai suteikiantys dar daugiau vaizdo jūsų akims. Papildomo ryškumo ir spalvų suteiks 4K Ultra HD raiška ir Dolby Vision technologijos, leidžiančios pamatyti kiekvieną, net pačią mažiausią detalę.

NAUJAUSI PASIEKIMAI

Televizoriaus viduje veikia OK Google technologija, kuri padės televizoriumi naudotis dar lengviau. Svarbiausias televizoriaus funkcijas galėsite valdyti tiesiog savo balsu! Dar daugiau papildomų efektų ir malonių patirčių suteiks Dolby Digital garso sistema.

NERIBOTA LAISVĖ

Kartu su Xiaomi televizoriumi galėsite žiūrėti ne tik aukščiausios kokybės filmus ar žaisti žaidimus, bet ir naršyti internete – šias galimybes užtikrins televizoriuje veikianti naujausia Android TV operacinė sistema. Be to, televizoriuje rasite visas reikalingas jungtis, kurios pasitarnaus prijungiant televizorių prie kitų įrenginių.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)1117.2 x 710.6 x 276.8 mm
Svoris (g)11,9 kg
Energijos efektyvumo klasėG

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemaAndroid TV 10

Ekranas

Ekrano dydis (coliais)50"
Ekrano raiška (px)3840 x 2160 px
Ekrano tipasLED
Vaizdo atkūrimo dažnis60 hz

Garsas

Garso sistema (galingumas)20W

Kitos funkcijos

Bazinės sąsajos ir jungtysBluetooth 5.0; Wi-Fi 2.4GHz / 5GHz; HDMI eARC x 1; HDMI x 2; Ethernet 100Mbps, USB 2.0 x 2

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.