Televizorius Xiaomi Mi Smart TV (55") Xiaomi Mi Smart televizorius siūlo optimalų kainos ir kokybės santykį – puikaus dizaino įrenginyje yra reikalingiausios programėlės, gausybė išmanių funkcijų ir įspūdingas 4K raiškos ekranas. Xiaomi Mi Smart TV (55") C2335 Televizorius Xiaomi Mi Smart TV (55") Televizoriai 449

Televizorius Xiaomi Mi Smart TV (55")

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

KINO TEATRO PATIRTIS NAMUOSE
Greita apžvalga
  • 140 cm įstrižainės, 4K raiškos LED ekranas.
  • Keturių branduolių vaizdo procesorius.
  • Dolby Audio ir DTS-HD garso technologijos.
  • 10 W galios garsiakalbiai.
  • Android 9.0 operacinė sistema.
  • Yra meniu lietuvių kalba.

RYŠKIASPALVIS EKRANAS

55 colių (140 cm) įstrižainės LED technologijos ir 4K raiškos ekranas palaiko HDR vaizdo standartą, o pats įrenginio rėmas pagamintas iš tvirto metalo. Spalvos tokiame ekrane atrodo realistiškos ir natūralios. Be to, televizoriuje įdiegtas keturių branduolių, 64 bitų procesorius, kuris kartu su Motion Smooth technologija užtikrina itin sklandų vaizdą.

PARENGTAS PRAMOGOMS

Televizoriuje gausų papildomų jungčių, kurios leis prijungti žaidimų konsolę, garso aparatūrą ir dar daug kitų įrenginių vienu metu. Televizoriuje jau įdiegtos populiariausios pramogų programėlės, tokios kaip Netflix, YouTube ar interneto naršyklė. Kitas programėles, pavyzdžiui, Go3 lengvai parsisiųsite, nes operacinė sistema grįsta Android TV pagrindu.

IŠSKIRTINĖ NAUDOJIMO PATIRTIS

Šis modelis palaiko Dolby Audio ir DTS-HD garso technologijas, todėl girdėsite aiškų ir subalansuotą garsą. Tam padeda ir dvigubi, 10 W galios garsiakalbiai su žemųjų dažnių efektais. Televizorius gali atvaizduoti telefone matomą vaizdą su Chromecast funkcija. Yra ir Google asistentas, mėgstantiems valdyti įrenginius balsu.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)1231 x 767 x 264
Svoris (g)12,74 kg
Energijos efektyvumo klasėA

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemaAndroid TV

Ekranas

Ekrano dydis (coliais)55"
Ekrano tipasLED
Vaizdo atkūrimo dažnis60 hz

Garsas

Garso sistema (galingumas)20W

Kitos funkcijos

Bazinės sąsajos ir jungtysHDMI, USB, LAN, RF, CI

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Pasiūlymas įrenginių draudimui „3 mėn. nemokamai“ galioja visiems perkantiems išmanųjį telefoną (perkant internetu arba TELE2 prekybos vietoje) ar planšetę (perkant TELE2 prekybos vietoje) kartu su įrenginio draudimu (negalioja perkant tik ekrano draudimą). Po 3 mėn. paslauga bus apmokestinta kas mėnesį pagal telefono draudimo kainą, nurodytą pirkimo metu. Pasirinkus išankstinį visos draudimo įmokos apmokėjimą, sąskaitoje bus nurodyta draudimo įmoka, į kurią nebus įskaičiuotos įmokos už pirmus 3 mėnesius. Mokestis bus įtrauktas į jūsų TELE2 mobiliojo ryšio sąskaitą. Telefono draudimo paslaugą galėsite nutraukti bet kuriuo metu. Pasiūlymo laikas ribotas.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.