Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Televizorius Xiaomi Mi Smart TV (55") Xiaomi Mi Smart televizorius siūlo optimalų kainos ir kokybės santykį – puikaus dizaino įrenginyje yra reikalingiausios programėlės, gausybė išmanių funkcijų ir įspūdingas 4K raiškos ekranas. Xiaomi Mi Smart TV (55") C2335 Televizorius Xiaomi Mi Smart TV (55") juoda Televizoriai 449

Televizorius Xiaomi Mi Smart TV (55")

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

KINO TEATRO PATIRTIS NAMUOSE
Greita apžvalga
  • 140 cm įstrižainės, 4K raiškos LED ekranas.
  • Keturių branduolių vaizdo procesorius.
  • Dolby Audio ir DTS-HD garso technologijos.
  • 10 W galios garsiakalbiai.
  • Android TV pagrįsta operacinė sistema.
  • Yra meniu lietuvių kalba.

RYŠKIASPALVIS EKRANAS

55 colių (140 cm) įstrižainės LED technologijos ir 4K raiškos ekranas palaiko HDR vaizdo standartą, o pats įrenginio rėmas pagamintas iš tvirto metalo. Spalvos tokiame ekrane atrodo realistiškos ir natūralios. Be to, televizoriuje įdiegtas keturių branduolių, 64 bitų procesorius, kuris kartu su Motion Smooth technologija užtikrina itin sklandų vaizdą.

PARENGTAS PRAMOGOMS

Televizoriuje gausų papildomų jungčių, kurios leis prijungti žaidimų konsolę, garso aparatūrą ir dar daug kitų įrenginių vienu metu. Televizoriuje jau įdiegtos populiariausios pramogų programėlės, tokios kaip Netflix, YouTube ar interneto naršyklė. Kitas programėles, pavyzdžiui, Go3 lengvai parsisiųsite, nes operacinė sistema grįsta Android TV pagrindu.

IŠSKIRTINĖ NAUDOJIMO PATIRTIS

Šis modelis palaiko Dolby Audio ir DTS-HD garso technologijas, todėl girdėsite aiškų ir subalansuotą garsą. Tam padeda ir dvigubi, 10 W galios garsiakalbiai su žemųjų dažnių efektais. Televizorius gali atvaizduoti telefone matomą vaizdą su Chromecast funkcija. Yra ir Google asistentas, mėgstantiems valdyti įrenginius balsu.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.