Televizorius Xiaomi Mi LED Smart TV 4A (32“) Išmanusis televizorius Xiaomi Mi LED TV 4A 32“ sukurtas ieškantiems tobulos vaizdo ir garso kokybės už racionalią kainą. Xiaomi Televizorius Xiaomi Mi LED Smart TV 4A (32“) C2300 Televizorius Xiaomi Mi LED Smart TV 4A (32“) juoda Televizoriai 169 179

Televizorius Xiaomi Mi LED Smart TV 4A (32“)

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

PRIEINAMAS, RYŠKUS, UNIVERSALUS
Greita apžvalga
  • Ypatingai lengvas – sveria vos 4 kg.
  • Patogiai ir paprastai tvirtinamas prie sienos.
  • 60Hz vaizdo atnaujinimo dažnis.
  • Jungtys lengvam televizoriaus suporavimui su kitais prietaisais.
  • 8 GB vidinė atmintis turiniui saugoti.
  • Nėra meniu lietuvių kalba.

IEŠKANTIEMS TOBULO VAIZDO

Išmanusis televizorius Xiaomi Mi LED TV 4A 32“ sukurtas ieškantiems pačios geriausios įmanomos vaizdo kokybės. Modelis gali pasigirti ypatingai ryškiu HD raiškos ekranu, vaizdą atkuriančiu 1366 x 768 pikselių kokybe, ir kviečiančiu dar labiau labiau pasinerti į savo mėgstamiausių filmų, serialų bei žaidimų pasaulius.

NEPRIEKAIŠTINGA GARSO KOKYBĖ

Dar stipresnius, sunkiau pamirštamus įspūdžius užtikrins ir Xiaomi Mi LED TV 4A 32“ garso sistema. Išmanusis televizorius apginkluotais dviem galingais 10W stereo garsiakalbiais, tobulai atkuriančiais ne tik kiekvieną žodį ar natą, bet ir erdvės pojūtį.

DAUGIAU NEI VIEN TELEVIZORIUS

Xiaomi Mi LED TV 4A 32“ – tai ne tik televizorius. Tai tikrų tikriausias multifunkcinis pramogų centras. Naudodamiesi intuityviu jo valdymo pulteliu taip pat patogiai naršysite po internetines vaizdo turinio platformas, o parsisiuntę PatchWall 2.0 papildymo paketą Netflix ar Amazon Prime pasieksite vos vienu mygtuko paspaudimu.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.