Sharp TV 40BG5E40, Smart TV, FHD Išmanusis Sharp televizorius stebina vaizdo ryškumu ir garso skaidrumu – jo savybių pakaks visiems naudojimo scenarijams. Sharp TV 40BG5E40, Smart TV, FHD C2181 Sharp TV 40BG5E40, Smart TV, FHD Televizoriai 259

Sharp TV 40BG5E40, Smart TV, FHD

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

RYŠKUS, ĮSIMINTINAS, FUNKCIONALUS
Greita apžvalga
  • Full HD raiškos ekranas su vaizdo gerinimo technologija Active Motion 200.
  • Puikų garsą užtikrina Harman Kardon firmos garsiakalbiai.
  • Integruotas Wi-Fi ir visos reikalingiausios išmaniojo televizoriaus programėlės.
  • A+ klasės energetinis efektyvumas: sunaudoja vos 66 kWh energijos per metus.

ĮSTABUS EKRANAS

Nesvarbu, kam naudosite šį televizorių: įprastoms televizijos programoms, išmaniajai televizijai, žaidimams, ar naršymui YouTube ar internete – visada matysite aukščiausio kokybės vaizdą. Full HD vaizdo kokybės pakaks visiems naudojimo scenarijams, o ryškios spalvos tik sustiprins jūsų įspūdžius.

SAVE TOBULINANTIS VAIZDAS

Šiame televizoriuje įdiegta Sharp Active Motion vaizdo apdorojimo technologija: galingas procesorius realiuoju laiku interpretuoja rodomą vaizdą ir generuoja papildomus kadrus. Rezultatas – detalesnis ir aštresnis vaizdas. Ypač pravers tada, kai televizijos programos transliuojamos ne tokia gera kokybe – televizorius vaizdo kokybę tiesiog kilstelės.

VISOS IŠMANIOSIOS FUNKCIJOS

Sharp pasirūpino ne tik nepriekaištingos kokybės vaizdu, bet ir garsu: televizoriuje įdiegti tikslų ir aiškų garsą atkuriantys Harman Kardon firmos garsiakalbiai. Tai garantuos geriausią žiūrėjimo patirtį, prilygstančią kino teatrui. Tai daugiau nei televizorius, nes sujungus jį su internetu, maksimaliai išnaudosite jo išmaniąsias funkcijas. Galėsite žiūrėti YouTube, ar naudotis Netflix, klausytis muzikos Spotify, ar tiesiog skaityti naujienas interneto naršyklėje per didžiulį ekraną.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.