Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Televizorius Samsung UE55TU7172UXXH (55") Samsung gamintojo 55" (139,7 cm) įstrižainės LED TELEVIZORIUS SAMSUNG LED TV 55" TU7172 Crystal UHD 4K. Korpuso spalva: Juoda. Svoris su stovu - 14,2 kg. Operacinė sistema Tizen. Samsung UE55TU7172UXXH (55") C2240 Televizorius Samsung UE55TU7172UXXH (55") Televizoriai 429

Televizorius Samsung UE55TU7172UXXH (55")

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

PRIEINAMAS, RYŠKUS, UNIVERSALUS
Greita apžvalga
  • 139,7 cm įstrižainės, 4K raiškos ekranas.
  • Crystal Processor 4K lustas ir neįtikėtina vaizdų kokybė.
  • Game Enhancer sklandžiam žaidimų vaizdui.
  • HDR kokybė visame spalvų spektre.
  • Minimalistis ir berėmis dizainas.
  • Sklandus veikimas su kitais išmaniaisiais prietaisais.

KOKYBĖ, ATIMANTI ŽADĄ

Spalvos dar niekada nebuvo tokios ryškios. Crystal Display užtikrins būtent tokią spalvų išraišką, kokios reikia, kad pamatytumėte kiekvieną, net pačią mažiausią detalę. Prie neįtikėtinos vaizdų kokybės prisidėjo ir Crystal Processor 4K lustas, reguliuojantis spalvas, kontrastą ir valdantis HDR.

GRAŽUS VISOMIS PRASMĖMIS

Kaip čia buvęs – 139,7 cm (55 colių) įsitrižainės Samsung televizorius akimirksniu taps neatsiejama jūsų namų dalimi. Trijų kraštų berėmis dizainas ir mimalizmas yra vizitinė šio televizoriaus kortelė, kuri leis pasinerti į nepriekaištingą vaizdų kokybę. Taip pat, pamirškite iš už televizoriaus kyšančius laidus – jie paslėpti stove, todėl matysite tik tai, ką reikia matyti.

NE TIK ŽIŪRĖJIMUI, BET IR ŽAIDIMUI

Išnaudokite visas galimybes ir žiūrėkite ne tik filmus – mėgaukitės sklandžiu ir įtraukančiu žaidimu. Game Enhancer atiduos savo greitį ir ekrano optimivazimą, todėl galėsite būti tikri, kad žaidime nebus jokių trukdžių, tik malonus kelias pergalės link.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)1230.5 x 782.8 x 250.2 mm
Svoris (g)14,2 kg
Energijos efektyvumo klasėA+

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemaTizen

Ekranas

Ekrano dydis (coliais)55"
Ekrano tipasLED
Vaizdo atkūrimo dažnis60 hz

Garsas

Garso sistema (galingumas)20W

Kitos funkcijos

Bazinės sąsajos ir jungtysHDMI, USB, LAN, RF, CI

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.