Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Televizorius Samsung UE55TU7092UXXH Crystal UHD 4K LED TV (55") Samsung gamintojo 55" (140 cm) įstrižainės LED TELEVIZORIUS SAMSUNG LED TV 55" TU7092 Crystal UHD 4K. Korpuso spalva: Juoda. Svoris su stovu - 14,2 kg. Samsung UE55TU7092UXXH Crystal UHD 4K LED TV (55") C2402 Televizorius Samsung UE55TU7092UXXH Crystal UHD 4K LED TV (55") juoda Televizoriai 398.92 399

Televizorius Samsung UE55TU7092UXXH Crystal UHD 4K LED TV (55")

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

FILMŲ PERŽIŪROMS IR KITOMS PRAMOGOMS
Greita apžvalga
  • 140 cm įstrižainės, 4K raiškos LED ekranas.
  • Crystal Processor 4K vaizdo apdorojimas.
  • Dolby Digital Plus garso technologija.
  • 20 W galios garsiakalbiai.
  • Tizen OS operacinė sistema.

NEPAMIRŠTAMAS VAIZDAS

55 colių įstrižainės LED technologijos ir 4K raiškos ekranas leis mėgautis aukščiausios kokybės vaizdu, kad ir kokį turinį bežiūrėtumėte. Jei žiūrima, pavyzdžiui, prastesnės kokybės tiesioginė TV transliacija, Crystal Processor 4K vaizdo apdorojimo technologija interpretuoja rodomą vaizdą ir pagerina jį iki aukštesnės kokybės.

JAU PARUOŠTAS PRAMOGOMS

Televizoriuje įdiegta Tizen OS operacinė sistema, kuria labai lengva naudotis. Be to, televizoriuje jau yra įrašytos kelios programėlės, tokios kaip Netflix, YouTube ir interneto naršyklė. Žinoma, papildomai galima įdiegti ir kitų vaizdo turinio platformų programėles, pavyzdžiui, Go3 ir taip vos kelių mygtukų paspaudimu pasiekti mėgiamą turinį.

PAŽANGUS GARSAS IR VAIZDAS

Šis modelis palaiko HDR10 vaizdo formatą, kuris leidžia mėgautis ženkliai detalesniu ir raiškesniu vaizdu. Tad jei žiūrimas turinys nufilmuotas tokiu formatu – matysite maksimaliai kokybišką vaizdą. HLG standarto spalvų gama vaizdui papildomai suteikia gyvumo ir realistiškumo. Aukštos kokybės garsą atkuria integruoti 20 W galios garsiakalbiai su „Dolby Digital Plus“ technologija.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.