Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Televizorius Samsung UE43TU8072UXXH (43") Berėmis, itin ryškaus ekrano Samsung TU8072 Crystal UHD 4K televizorius sukurtas filmams, žaidimams ir kitoms pramogoms. Samsung UE43TU8072UXXH (43") C2228 Televizorius Samsung UE43TU8072UXXH (43") Televizoriai 389

Televizorius Samsung UE43TU8072UXXH (43")

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

IŠSKIRTINĖMS NAMŲ PATIRTIMS
Greita apžvalga
  • 4K raiškos ekranas.
  • Crystal Display technologija.
  • Game Enhancer sklandžiam žaidimų vaizdui.
  • Minimalistis ir berėmis dizainas.

RYŠKIOS SPALVOS

Šis Samsung televizorius gali pasigirti 4K raiškos procesoriumi, kuris užtikrins stulbinančią vaizdo kokybę, todėl vaizdas ekrane bus itin aštrus ir gyvas. Crystal Display technologija suteiks neįtikėtiną spalvų išraišką, kuri leis pamatyti kiekvieną, net pačią mažiausią filmo detalę.

INTERJETO DETALĖ

Berėmis Samsung televizorius akimirksniu taps neatsiejama jūsų namų dalimi. Grakštus ir elegantiškas dizainas leis televizoriui susilieti su aplinka, o Ambient režimo pagalba suprojektuoti mėgstamų nuotraukų koliažą televizoriaus ekrane, papuoš jūsų mylimą erdvę.

NERIBOTOS GALIMYBĖS

Išnaudokite visas galimybes ir žiūrėkite ne tik filmus – mėgaukitės sklandžiu ir įtraukiančiu žaidimu. Neįtikėtinai ryškus ekranas ir Samsung televizoriuje slypinti Game Enhancer technologija leis mėgautis žaidimais be jokių vaizdo trukdžių. Be to, pamirškite kyšančius laidus – juos paslėpsite televizoriaus stove.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)963.9 x 627.8 x 192.5 mm
Svoris (g)8.40 kg
Energijos efektyvumo klasėG

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemaTizen

Ekranas

Ekrano dydis (coliais)43"
Ekrano raiška (px)3840 x 2160 px
Vaizdo atkūrimo dažnis60 hz

Garsas

Garso sistema (galingumas)20W

Kitos funkcijos

Bazinės sąsajos ir jungtysHDMI, USB, LAN, RF, CI

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.