Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Televizorius Samsung UE32T4302AKXXH (32") Itin ryškaus ekrano bei subtilaus dizaino Samsung televizorius taps neatsiejama namų dalimi ir suteiks tikrą malonumą žiūrint jūsų mėgstamiausius filmus. Samsung UE32T4302AKXXH (32") C2266 Televizorius Samsung UE32T4302AKXXH (32") juoda Televizoriai 229

Televizorius Samsung UE32T4302AKXXH (32")

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

PILNAVERTĖ ŽIŪRĖJIMO PATIRTIS
Greita apžvalga
  • PurColor spalvų technologija.
  • FHD ryškaus vaizdo standartas.
  • HDMI bei UBS išvesties jungtys.
  • Minimalistis ir berėmis dizainas.

MATYKITE DAUGIAU

Su šiuo Samsung televizoriumi žiūrėti filmus bus tikras malonumas. Mėgaukitės išskirtine kokybe – vaizdas ekrane bus neįtikėtinai realistiškas ir gyvas. FHD ir PurColor technologijos suteiks neįtikėtiną spalvų išraišką, kuri leis pamatyti kiekvieną, net pačią mažiausią detalę.

STILINGAS IR IŠMANUS

Plačios įsitrižainės Samsung televizorius akimirksniu taps neatsiejama jūsų namų dalimi. Itin ploni rėmai bei subtilus minimalistinis dizainas susilies su erdvės interjeru ir leis pasinerti į nepriekaištingą vaizdų kokybę. Be to, rasite visas įvesties ir išvesties jungtis reikalingas televizorių susieti su kitais išmaniaisiais prietaisais, įskaitant ir HDMI bei USB tipo jungtis.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)737.4 x 465.4 x 150.5 mm
Svoris (g)4,10 kg
Energijos efektyvumo klasėF

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemaTizen

Ekranas

Ekrano dydis (coliais)32"
Ekrano tipasLED
Vaizdo atkūrimo dažnis60 hz

Garsas

Garso sistema (galingumas)10W

Kitos funkcijos

Bazinės sąsajos ir jungtysHDMI, USB, LAN, RF, CI

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.