Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Televizorius Samsung Q70T QLED Smart 4K TV (65") Samsung gamintojo 65" (165 cm) įstrižainės TELEVIZORIUS SAMSUNG Q70T QLED Smart 4K TV. Korpuso spalva: Juoda. Svoris su stovu - 26 kg. Samsung Q70T QLED Smart 4K TV (65") C2419 Televizorius Samsung Q70T QLED Smart 4K TV (65") Televizoriai 1159

Televizorius Samsung Q70T QLED Smart 4K TV (65")

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

NEPAMIRŠTAMAI RYŠKUS VAIZDAS
Greita apžvalga
  • 165 cm įstrižainės, 4K raiškos QLED ekranas.
  • Quantum Processor 4K procesorius su dirbtiniu intelektu.
  • Quantum HDR ir Quantum Dot vaizdo technologijos.
  • Dinamiška Dual LED foninio apšvietimo technologija.
  • Valdymas balso komandomis.

PAŽANGIAUSIA EKRANŲ TECHNOLOGIJA

165 cm įstrižainės QLED technologijos ir 4K raiškos ekranas naudoja Dual LED foninio apšvietimo technologiją. Tai reiškia, kad spalvų tonas automatiškai bus priderintas prie rodomo turinio. Quantum Processor 4K procesorius, pasitelkęs dirbtinį intelektą, analizuoja vaizdą realiuoju laiku ir sumažina vaizdo triukšmą, bei atkuria prarastas detales. Be to, ekrano ryškumas automatiškai prisitaiko prie aplinkos.

IŠMANIOS FUNKCIJOS

Šis televizorius palaiko kelių langų ekrane režimą. Taip vienu metu galite matyti ir žiūrimą turinį ir prijungto telefono ekrano vaizdą. Nenaudojamas televizorius taps namų puošmena – galima parinkti nuotrauką ar telefonu nufotografuoti sieną ir televizorius su ja susilies. Dar viena išmani funkcija – televizoriaus valdymas balso komandomis. Taip pat įdiegta Tizen OS operacinė sistema ir jau įrašytos Netflix, YouTube ir kitos programėlės pramogoms.

ĮSTABUS DIZAINAS, GARSAS IR VAIZDAS

Televizoriaus ekraną juosia itin plonas rėmelis, tad jis netrukdo mėgautis vaizdu. Aktyvaus balso stiprinimo technologija leidžia aiškiai girdėti dialogus, net ir esant pašaliniam aplinkos garsui. Quantum HDR technologija išryškins detales ir kontrastą, todėl žiūrint HDR10+ standarto vaizdą, matysite gilesnę juodą spalvą, ryškesnes detales ir realistišką vaizdą. Quantum Dot technologija užtikrina maksimalią spalvų gamą.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.