Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Televizorius Samsung QE55Q80TATXXH (55") Samsung gamintojo 55" (140 cm) įstrižainės TELEVIZORIUS SAMSUNG Q80T QLED Smart 4K TV. Korpuso spalva: Juoda. Svoris su stovu - 22,1 kg. Samsung QE55Q80TATXXH (55") C2426 Televizorius Samsung QE55Q80TATXXH (55") Televizoriai 1058.88 1099

Televizorius Samsung QE55Q80TATXXH (55")

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

IŠSKIRTINĖS KOKYBĖS VAIZDAS
Greita apžvalga
  • 138 cm įstrižainės, 4K raiškos QLED ekranas.
  • Quantum Processor 4K procesorius su dirbtiniu intelektu.
  • Quantum HDR ir Quantum Dot vaizdo technologijos.
  • Dinamiška Direct Full Array foninio apšvietimo technologija.
  • Itin minimalistinis dizainas.

PAŽANGIAUSIA EKRANŲ TECHNOLOGIJA

140 cm įstrižainės QLED technologijos ir 4K raiškos ekranas naudoja Direct Full Array foninio apšvietimo technologiją. Tai užtikrina išskirtinį kontrastą ir žymiai gilesnę juodą spalvą. Quantum Processor 4K procesorius, pasitelkęs dirbtinį intelektą, analizuoja vaizdą realiuoju laiku ir sumažina vaizdo triukšmą, bei atkuria prarastas detales. Be to, ekrano ryškumas automatiškai prisitaiko prie aplinkos.

DAUGIAU IŠMANIŲJŲ FUNKCIJŲ

Šis televizorius palaiko kelių langų ekrane režimą. Taip vienu metu galite matyti ir žiūrimą turinį ir prijungto telefono ekrano vaizdą. Nenaudojamas televizorius taps namų puošmena – galima parinkti nuotrauką ar telefonu nufotografuoti sieną ir televizorius su ja susilies. Dar viena išmani funkcija – televizoriaus valdymas balso komandomis. Taip pat įdiegta Tizen OS operacinė sistema ir jau įrašytos Netflix, YouTube ir kitos programėlės pramogoms.

NEPRIEKAIŠTINGAS GARSAS IR SPALVOS

Televizoriaus ekraną juosia itin plonas rėmelis, tad jis netrukdo mėgautis vaizdu. Objektus sekančio garso ir aktyvaus balso stiprinimo technologijos atkurs tikrovišką ir įtraukiantį 3D garsą. Quantum HDR išryškins detales ir kontrastą, todėl žiūrint HDR10+ standarto vaizdą, matysite gilesnę juodą spalvą, ryškesnes detales ir realistišką vaizdą. Quantum Dot technologija užtikrina maksimalią spalvų gamą – milijardą spalvų ir atspalvių.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)1227.6 x 783.4 x 255.8 mm
Svoris (g)21 kg
Energijos efektyvumo klasėG

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemaTizen

Ekranas

Ekrano dydis (coliais)55"
Ekrano tipasQLED
Vaizdo atkūrimo dažnis60 hz

Garsas

Garso sistema (galingumas)60W

Kitos funkcijos

Bazinės sąsajos ir jungtysHDMI, USB, LAN, RF, CI

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.