Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Televizorius LG OLED55B13LA (55") Svajojate apie nuostabų filmų vaizdą tiesiog nuo savo namų sofos? Būtent tokioms patirtims sukurtas šis LG televizorius gali pasigirti ypač ryškiu OLED ekranu ir išraiškinga Dolby Atmos garso sistema. LG OLED55B13LA (55") C2844 Televizorius LG OLED55B13LA (55") Televizoriai 939

Televizorius LG OLED55B13LA (55")

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

FILMAMS IR KITOMS PRAMOGOMS
Greita apžvalga
  • 55 colių įstrižainės ekranas.
  • WebOS Smart 6.0 TV operacinė sistema.
  • Dolby Atmos garso technologija.
  • Net 4K vaizdo raiška.
  • Yra meniu lietuvių kalba.

DAUGIAU RYŠKIŲ SPALVŲ

Šis LG televizorius gali pasigirti 55 colių įstrižainės OLED ekranu ir 4K raiškos procesoriumi, kuris užtikrins, kad vaizdas ekrane būtų nepaprastai tikroviškas. Papildomo ryškumo ir spalvų suteiks Dolby Vision technologija, leidžianti pamatyti kiekvieną, net pačią mažiausią, stebimo vaizdo detalę.

LENGVAI IR PAPRASTAI VALDOMAS

Šio televizoriaus viduje įdiegta naujausia WebOS 6.0 Smart TV operacinė sistema. Dėka šios technologijos televizoriumi naudotis bus itin lengva. Mėgstamą turinį pasieksite vos kelių mygtukų paspaudimais, o dar stipresnius įspūdžius užtikrins 40 W galios Dolby Atmos garso sistema.

ŠIUOLAIKIŠKOS INOVACIJOS

LG televizorių galėsite naudoti žiūrėti ne tik aukščiausios kokybės filmus ar žaisti žaidimus, bet ir naršyti internete. Šias galimybes užtikrins televizoriuje veikiančios naujausios programos. Be to, pasinaudoję Bluetooth technologija televizorių lengvai susiesite su savo telefonu.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)1228 x 744 x 246 mm
Svoris (g)19.9 kg
Energijos efektyvumo klasėG

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemawebOS Smart TV
Operacinės sistemos versijaWebOS 6.0 Smart TV

Ekranas

Ekrano dydis (coliais)55"
Ekrano raiška (px)3840 x 2160 px
Ekrano tipas4K UHD OLED
Vaizdo atkūrimo dažnis120 hz

Ryšys ir duomenų perdavimas

Bluetooth5.0

Garsas

Garso sistema (galingumas)40W

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.