Televizorius LG 65NANO793NE (65") LG gamintojo 65" (165 cm) įstrižainės TELEVIZORIUS LG 65NANO793NE NanoCell. Korpuso spalva: Juoda. Svoris su stovu: 22,4 kg. LG 65NANO793NE (65") C2491 Televizorius LG 65NANO793NE (65") juoda Televizoriai 799

Televizorius LG 65NANO793NE (65")

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

KINO TEATRAS NAMUOSE
Greita apžvalga
  • 165 cm įstrižainės, 4K raiškos LED LCD ekranas.
  • Motion Pro ir Filmmaker Mode vaizdo apdorojimas.
  • Ultra Surround garso technologija.
  • 20 W galios garsiakalbiai.
  • webOS Smart TV operacinė sistema.

KOKYBIŠKAS EKRANAS

65 colių (165 cm) įstrižainės televizorius su NanoCell dalelių technologija ir Real 4K raiška. Atkuriamas vaizdas atrodo itin realistiškas, o spalvos – natūralios. Vaizdą pagerina Motion Pro ir Filmmaker Mode technologijos – dėl jų judantys objektai ekrane atrodo ryškesni, nesusilieję, o prastesnių transliacijų metu vaizdo kokybė bus pagerinama. Filmus ir serialus matysite aukščiausia įmanoma kokybe, kaip ir sumanė jų kūrėjai.

FILMAMS, ŽAIDIMAMS IR KITOMS PRAMOGOMS

Televizorius puikiai tinka žaidimų konsolėms, nes jo vaizdo atnaujinimo delsa dėl NanoCell technologijos itin maža. Įrenginys valdomas webOS Smart TV operacinės sistemos, kuri yra aiškiai suprantama ir ja lengva naudotis. Televizoriuje jau yra įrašytos kelios programėlės, tokios kaip Netflix, Apple TV, YouTube ir interneto naršyklė. Papildomai galima įdiegti ir kitų vaizdo turinio platformų programėles, pavyzdžiui, Go3 ir taip vos kelių mygtukų paspaudimu pasiekti mėgiamą turinį.

GARANTUOTAS SPALVŲ TIKSLUMAS

Šis televizorius palaiko HDR10 vaizdo formatą, kuris leidžia mėgautis ženkliai detalesniu ir raiškesniu vaizdu. Tad jei žiūrimas turinys nufilmuotas tokiu formatu – matysite maksimaliai kokybišką vaizdą. HLG standarto spalvų gama vaizdui papildomai suteikia gyvumo ir realistiškumo. Be to, dėl NanoCell technologijos juoda spalva atrodys gilesnė, o visos kitos spektro spalvos – itin gyvos. Aukštos kokybės garsą atkuria integruoti 20 W galios garsiakalbiai su Ultra Surround technologija.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)1463 x 914 x 340
Svoris (g)22,4 kg
Energijos efektyvumo klasėA

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemawebOS Smart TV

Ekranas

Ekrano dydis (coliais)65"
Ekrano tipasLED
Vaizdo atkūrimo dažnis60 hz

Garsas

Garso sistema (galingumas)20W

Kitos funkcijos

Bazinės sąsajos ir jungtysHDMI, USB, LAN, RF, CI

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Pasiūlymas įrenginių draudimui „3 mėn. nemokamai“ galioja visiems perkantiems išmanųjį telefoną (perkant internetu arba TELE2 prekybos vietoje) ar planšetę (perkant TELE2 prekybos vietoje) kartu su įrenginio draudimu (negalioja perkant tik ekrano draudimą). Po 3 mėn. paslauga bus apmokestinta kas mėnesį pagal telefono draudimo kainą, nurodytą pirkimo metu. Pasirinkus išankstinį visos draudimo įmokos apmokėjimą, sąskaitoje bus nurodyta draudimo įmoka, į kurią nebus įskaičiuotos įmokos už pirmus 3 mėnesius. Mokestis bus įtrauktas į jūsų TELE2 mobiliojo ryšio sąskaitą. Telefono draudimo paslaugą galėsite nutraukti bet kuriuo metu. Pasiūlymo laikas ribotas.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.