Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Televizorius LG 43NANO793PB.AEU (43") Išskirtinis, ryškus, pažangus - būtent toks yra šis LG televizoriaus modelis. Šis televizorius nustebins kino teatro ekranams prilygstančiu vaizdu ir ypač lengvu valdymu. LG 43NANO793PB.AEU (43") C2828 Televizorius LG 43NANO793PB.AEU (43") Televizoriai 579

Televizorius LG 43NANO793PB.AEU (43")

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

KINO TEATRAS JŪSŲ NAMUOSE
Greita apžvalga
  • 4K UHD raiškos ekranas.
  • WebOS Smart TV operacinė sistema.
  • Patogiai ir paprastai tvirtinamas prie sienos.
  • Ultra Surround garso technologija.
  • Yra meniu lietuvių kalba.

RYŠKIAU NEBŪNA

Pasinerkite į išraiškingus ir spalvų kupinus vaizdus. Šis LG televizorius gali pasigirti įspūdingos įstrižainės ekranu, kuris pasižymi neįtikėtina 3840x2160 pikselių raiška. Be to, ši ekraną juosia itin ploni, vos pastebimi ir dar daugiau vaizdo suteikiantys rėmeliai, kurie idealiai susilies su jūsų namų aplinka.

PAPRASTUMAS ŽAVI

Šis LG televizoriaus modelis nustebins ir ypač paprastu valdymu. Televizoriuje veikia WebOS Smart TV operacinė sistema, kuria naudotis ypatingai paprasta. Televizoriuje rasite iš anksto įrašytas populiariausias programėles, todėl vos keliais mygtukais galėsite pasiekti savo mėgstamą turinį. Be to, visą televizoriaus meniu galėsite nagrinėti lietuvių kalba.

NEPRIEKAIŠTINGAS GARSAS

Pilnaverčiams namų kino teatro pajučiams vien gero vaizdo nepakaks Dar stipresnius, sunkiau pamirštamus įspūdžius užtikrins šio televizoriaus garso sistema. Šis išmanusis televizorius yra apginkluotas galingais 20W Ultra Surround stereo garsiakalbiais, tobulai atkuriančiais ne tik kiekvieną žodį ar natą, bet ir erdvės pojūtį.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)1454 x 900 x 271 mm
Svoris (g)10,6 kg
Energijos efektyvumo klasėG

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemawebOS Smart TV
Operacinės sistemos versijawebOS 6.0

Ekranas

Ekrano dydis (coliais)43"
Ekrano raiška (px)3840 x 2160 px
Ekrano tipas4K UHD Nanocell
Vaizdo atkūrimo dažnis60 hz

Ryšys ir duomenų perdavimas

Bluetooth5.0

Garsas

Garso sistema (galingumas)20W

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.