Sony XR55A75K (55")

SonyXR55A75K (55")

Spalva: Juoda
Sutarties terminas:24 mėn.Pradinė telefono įmoka:270 €Vienkartinis laikmenos mokestis:-
Iš viso per mėnesį:70,61 €/mėn.
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.
Užsakymus pristatome nuo 18 €.

IŠMANIEMS NAMAMS

Greita apžvalga

  • Užtikrinta 4K Ultra HD kokybė.

  • Acoustic Surface Audio – inovatyviam garsui.

  • Galingas ir išmanus Sony BRAVIA XR procesorius.

  • Didelis dinaminis diapazonas (HDR).

  • Didesniam jūsų patogumui – valdymas balsu.

Patirtims, kurios stebina

Pasiruoškite tikram vaizdo ir garso perversmui – procesorius „Sony BRAVIA XR™“ atkuria turinį televizoriuje taip, kaip jį mato ir girdi žmonės, kad pojūčiai būtų be galo tikroviški. Jis supranta, kaip fokusuoja akis bei analizuoja vaizdus, kad suteiktų nepaprastą kontrastą ir itin ryškias spalvas. Šis OLED televizorius naudoja „Cognitive Processor XR™“ tiksliam šviesos valdymui ir ekrano temperatūrai aptikti, kad pikseliai šviesiose srityse būtų apšviečiami vienu metu.

Kokybė kiekviename žingsnyje

Žiūrėti televizorių iš šono dabar taip pat malonu kaip ir sėdint centre – OLED ekrano spalvos išlieka vienodos ir ryškios, nesvarbu, iš kur žiūrite! Be to, su „XR 4K Upscaling“ galėsite mėgautis beveik 4K kokybės pramogomis, nepaisant turinio arba šaltinio pradinės kokybės. „XR OLED Motion“ panaikina suliejimą, aptikdamas ir analizuodamas vaizdo elementus kadrų sekoje. Metas patogiai įsitaisyti ir mėgautis!

Garsas, kurio esate verti

Dėl erdvinio garso apdorojimo, viskas, ką žiūritė BRAVIA XR™ ekrane atrodo dar realistiškiau. „XR Surround“ kuria virtualų erdvinį garsą ir suteikia 3D garso pojūtį. Be to, norėdami girdėti televizoriuje skambančius dialogus aiškiau, net neprivalote padidinti garso! Net jei kalba yra sunkiai girdima, „Voice Zoom 2“ aptinka balso tipą, jį išanalizuoja ir sustiprina jo aiškumą.

Energijos efektyvumo klasė

Didelė dalis elektrotechnikos gaminių, tarp jų ir televizoriai bei monitoriai, žymimi raidėmis nuo A iki G, kurios parodo energinio efektyvumo klasę. Šis įvertinimas rodo, kiek elektros energijos prietaisas naudos. Efektyvus energijos resursų naudojimas vartotojams padeda ne tik prisidėti prie tvarumo, bet ir sutaupyti pinigų.

Ant įrenginio esanti etiketė padeda vartotojams lengviau išsirinkti energiją taupančius gaminius ir sužinoti daugiau informacijos apie juos.

Etiketėje vaizduojama energinio efektyvumo skalė su spalvomis ir raidėmis nuo A iki G. A (žalia) klasė laikoma energetiškai efektyviausia, o G (raudona) – mažiausiai efektyvi.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Plačiau apie išlygas dėl parametrų skaitykite čia.
Bendroji informacija
Bendroji informacija
Ilgis, mm
0
Plotis, mm
0
Aukštis, mm
0
Energijos efektyvumo klasė
0
Procesorius ir operacinė sistema
Procesorius ir operacinė sistema
Procesoriaus modelis
0
Procesoriaus dažnis
-
Operacinė sistema
0
Ryšys ir duomenų perdavimas
Ryšys ir duomenų perdavimas
Bluetooth
Ne
WiFi
Ne
USB 2.0
0
USB 3.0
0
USB 3.1
0
USB 3.2
0
USB Type C
0
Garso lizdas
Ne
HDMI jungtis
0
HDMI versija
-
LAN (RJ-45) jungtis
0
VGA lizdas
0
Ekranas
Ekranas
Ekrano įstrižainė (coliai)
0
Ekrano rezoliucija, px
0
Ekrano raiškos tipas
0
Ekrano reakcijos laikas (ms)
-
Ekrano tipas
-
Ekrano atnaujinimo dažnis
0
Garsas
Garsas
Stereo garsiakalbiai
Ne
Garso sistema
-
Kitos funkcijos
Kitos funkcijos
Komplektacija
-