Sony XR50X90S (50")

SonyXR50X90S (50")

Spalva: Juoda
Energijos klasė:
Įsigydami gaunate:
Keisti
Sutarties terminas:24 mėn.Pradinė įrenginio įmoka:180 €Vienkartinis laikmenos mokestis:-
Iš viso per mėnesį:49,35 €/mėn.
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.
Užsakymus pristatome nuo 18 €

KINO TEATRAS JŪSŲ NAMUOSE

Greita apžvalga

  • Aukščiausios kokybės apdorojimo galia su Sony BRAVIA XR™“ procesoriumi.

  • „Voice Zoom 2“ garso priartinimas.

  • 3840 x 2160px ekrano raiška, 4K Ultra HD.

  • „Sony XR Triluminos™ Pro“ technologija atkuria platų spalvų spektrą.

  • Puikiai tinka žaidimams.

Neregėtas ryškumas

„Cognitive Processor XR™“ pasirūpins, kad namuose pasijustumėte tarsi kino teatre. Procesorius „Sony BRAVIA XR™“ atkuria turinį taip, lyg veiksmas vyktų šalia jūsų. „XR Triluminos Pro“ su „Cognitive Processor XR™“ atkuria daugiau nei milijardą spalvų, o vaizdas atrodo dar natūraliau. Šis televizorius turi šviesos jutiklį, kuris automatiškai sureguliuoja vaizdo ryškumą pagal kambario šviesos lygį – padidina ryškumą šviesiuose kambariuose ir sumažina tamsesniuose, kad matytumėte tobulą vaizdą. Šviesa pasiskirsto visame ekrane, o tai suteikia daugiau detalumo, tad filmų, sporto, dokumentikos scenos ir žaidimai matomi dar tikroviškiau ir aiškiau.

Susilieja su interjeru

Šis „Sony“ televizorius gali puikiai papildyti jūsų interjerą. Naudodamiesi „Living Decor“ funkcija, savo televizoriaus ekrane galite demonstruoti meno kūrinius, širdžiai mielas šeimos akimirkas ir dar daugiau. Vientisas ir glotnus įrenginio rėmelis užtikrina, kad dėmesys kryptų tik į vaizdą, o ne į tai, kas aplink jį.

Išskirtinio dizaino valdymo pultas

„Sony“ visiškai perkūrė nuotolinio valdymo pultą, kad jį būtų dar patogiau valdyti ir dieną, ir naktį. Jo paprastesni mygtukai, kompaktiška aliuminio konstrukcija leis pulteliu naudotis dar maloniau, o foninis apšvietimas užtikrins, kad aiškiai matytumėte reikiamus mygtukus net tamsoje. Ar dažnai ieškote „pamesto“ pultelio? Tai daugiau nepasikartos, nes naudodamiesi „Finder“ funkcija, jį greitai rasite tiesiog balsu!

Energijos efektyvumo klasė

Didelė dalis elektrotechnikos gaminių, tarp jų ir televizoriai bei monitoriai, žymimi raidėmis nuo A iki G, kurios parodo energinio efektyvumo klasę. Šis įvertinimas rodo, kiek elektros energijos prietaisas naudos. Efektyvus energijos resursų naudojimas vartotojams padeda ne tik prisidėti prie tvarumo, bet ir sutaupyti pinigų.

Ant įrenginio esanti etiketė padeda vartotojams lengviau išsirinkti energiją taupančius gaminius ir sužinoti daugiau informacijos apie juos.

Etiketėje vaizduojama energinio efektyvumo skalė su spalvomis ir raidėmis nuo A iki G. A (žalia) klasė laikoma energetiškai efektyviausia, o G (raudona) – mažiausiai efektyvi.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Plačiau apie išlygas dėl parametrų skaitykite čia.
Bendroji informacija
Bendroji informacija
Ilgis, mm
141
Plotis, mm
1225
Aukštis, mm
782
Energijos efektyvumo klasė
G
Procesorius ir operacinė sistema
Procesorius ir operacinė sistema
Procesoriaus modelis
cognitive processor xr
Procesoriaus dažnis
-
Operacinė sistema
google tv
Ryšys ir duomenų perdavimas
Ryšys ir duomenų perdavimas
Bluetooth
Taip
WiFi
Taip
USB 2.0
2
USB 3.0
0
USB 3.1
0
USB 3.2
0
USB Type C
0
Garso lizdas
Taip
HDMI jungtis
4
HDMI versija
HDMI 2.1
LAN (RJ-45) jungtis
1
VGA lizdas
0
Ekranas
Ekranas
Ekrano įstrižainė (coliai)
50
Ekrano rezoliucija, px
3840 x 2160
Ekrano raiškos tipas
qfhd
Ekrano reakcijos laikas (ms)
Nenurodyta
Ekrano tipas
LCD
Ekrano atnaujinimo dažnis
100
Garsas
Garsas
Stereo garsiakalbiai
Taip
Garso sistema
Nenurodyta
Kitos funkcijos
Kitos funkcijos
Komplektacija
"Stalinis stovas Balsu valdomas nuotolinio valdymo pultas Nuotolinis valdymas Baterijos Kintamosios srovės laidas Naudojimo instrukcijos Greitos įdiegties gidas"