Į viršų
Gauti pasiūlymą

Fumerex – saugiems namams

Kas yra Fumerex?

Fumerex yra baterijomis maitinama GSM dūmų ir anglies monoksido signalizacija. Esant pavojui (užfiksavus dūmų, smilkstančių dūmų ar padidėjusią anglies monoksido koncentraciją patalpoje), įsijungia garsinis signalas bei išsiunčiama SMS žinutė registruotiems vartotojams.

Kam skirtas Fumerex?

Fumerex labiausiai tinka ten, kur nėra įrengtos, ar ekonomiškai neapsimoka įrengti gaisro ar apsaugos signalizacijos su dūmų ir/arba smalkių davikliais, taip pat, kur neužtenka apie gaisro ar smalkių pavojų pranešti “lokaliai”.

Įrenginys dažniausiai naudojamas papildomai sodybų, pirčių, vasarnamių, konteinerių, karavanų - kemperių, garažų apsaugai nuo gaisro pavojaus. Ten, kur kuriamas ir naudojamas židinys, yra pavojus apsinuodyti smalkėmis (anglies monoksidu), todėl Fumerex idealiai tinka tada, kai norima apsaugoti savo šeimos narius.

Pranešimus galima siųsti tiek patalpų šeimininkams, apsaugos darbuotojams arba, jei susitarta dėl paslaugų - apsaugos kompanijų darbuotojams.

Kaip įdiegti ir naudoti Fumerex?

Fumerex įdiegimas nereikalauja specialių techninių žinių, todėl vartotojai gali įdiegti ir parinkti nustatymus patys.

Fumerex naudoja standartinio dydžio 2G SIM kortelę. Priklausomai nuo sistemos naudojimo, pridedamos baterijos turi pakakti 16 mėnesių. Baterijai senkant, vartotojai bus informuoti, kad ją reikia pakeisti.

Kur įsigyti?

Fumerex galima įsigyti visuose TELE2 verslo klientų aptarnavimo salonuose

Papildoma informacija

Įdiegimo seka ir patarimai yra pateikiami vartotojo instrukcijoje (ir lietuvių kalba). Vartotojo instrukcijoje taip pat pateikiama informacija apie baterijos keitimo, periodinio patikrinimo procedūras, nustatymų siuntimą SMS žinutėmis.

Trumpas video pristatymas (anglų k.).

Fumerex baterija naudojama efektyviai, nes įrenginys standartiniu režimu “miega”. Jis pažadinamas trimis atvejais: kai jutikliai užfiksuoja dūmus arba smalkes, kai paspaudžiamas TEST mygtukas, arba kai išsikrauna baterija. Tuomet įrenginys įjungia GSM siųstuvą ir išsiunčia atitinkamus pranešimus nurodytais numeriais.

Smalkių pokytis matuojamas specifiniais vienetais ir graduojamas lygiais pagal PSO ir Europos sąjungos apibrėžiamus standartus.