Į viršų
Sony PS4 SLIM 1TB + FIFA19 Naujasis Sony PS4 SLIM 1TB - geriausias būdas pratęsti futbolo sezoną net kai už lango blogas oras. Komplekte net du pulteliai ir žaidimas FIFA 19 Champions Edition. Įsigykite Tele2. Sony Playstation PS4 SLIM 1TB C1681 Sony PS4 SLIM 1TB + FIFA19 juoda Acer 459 499

Kaina be sutarties 459,00 499,00 EUR

Įtraukti į palyginimą

Sony PS4 SLIM 1TB + FIFA19

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 7,01 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Jei norite užsisakyti šį įrenginį su pristatymu į namus, užpildykite šią formą.

Aprašymas

1 TB Play Station 4 Champions Edition

Nuo futbolo sezono atsilikti dabar neleis net blogas oras. Naujausias Play Station 4 – tai ne tik patogiausias pultelis, geriausia grafika ir didžiausias žaidimų pasirinkimas. Dabar jis atkeliauja kartu su FIFA 19 žaidimu ir dviem pulteliais, todėl iš karto būsite pasiruošę draugų turnyrui. Įrodykit, kad esate pats geriausias.

 

Pasirengęs varžyboms

Net 1TB atminties Play Station 4 parduodamas kartu su pačia naujausia ir moderniausia vienos iš populiariausių žaidimų serijos pasaulyje versija. Futbolo gerbėjams – tai ideali galimybę virsti Messi ar Ronaldo, o taip pat stoti už savo mėgstamiausios komandos vairo.

 

Pasikvieskit draugus

Šis Play Station iš karto kveičia varžytis. Nors tradicinė konsolės versija parduodama su vienu pulteliu, 1TB PS4 Champions Edition komplektacijoje jų iš karto rasite du. Draugiškam (arba nelabai) turnyrui, būsite pasirengę vos tik išpakavę konsolę.

 

Nesibaigiantys privalumai

PS4 Champions Edition privalumai vien tik papildomu pulteliu nesibaigia. Tuo pačiu gausite ir nemokamo skaitmeninio turinio FIFA 19 žaidimo viduje. Tai padės jums iš žaidimo išspausti dar daugiau bei sėkmingiau konkuruoti su savo draugais.

Parametrai

Svarbu. Informaciją apie mobiliuosius telefonus pateikia gamintojai, ir mobilaus ryšio operatorius neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą telefonų aparatų parametrams. Išsamios informacijos prašome ieškoti gamintojų tinklapiuose.

Bendroji informacija

Meniu lietuvių kalba

Baterija

Integruota baterija

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.
Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.
Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi. Be sutarties įrangą galite įsigyti artimiausiame Tele2 salone.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.