Į viršų
Sony Playstation Destiny 1 TB PlayStation 4 suteikia galimybes, atveriančias kitokį požiūrį į žaidimą. Ypač tiksliam ir sklandžiam žaidimui pasitarnaus atnaujintas belaidis DualShock valdymo pultelis, kuris suteikia visiškai naujus žaidimo ir sąveikos su žaidimu būdus. Sony Playstation Playstation Destiny 1 TB C1505 Sony Playstation Destiny 1 TB Acer 329

Kaina be sutarties 329,00 EUR

Įtraukti į palyginimą

Sony Playstation Destiny 1 TB

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 7,01 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.
Užsisakyti

Prekės šiuo metu neturime, užeikite vėliau.

Aprašymas

Specifikacijos, kuriomis norisi didžiuotis

PlayStation 4 suteikia galimybes, atveriančias kitokį požiūrį į žaidimą. PlayStation 4 gali didžiuotis įspūdingomis techninėmis specifikacijomis: įrenginys turi itin aukštos kokybės galingą grafikos plokštę, pažangų 8 branduolių lustą, 1 TB kietąjį diską ir 8 GB darbinės ultra-greitos atminties (GDDR5) – todėl mėgautis aukščiausios kokybės grafiniais elementais ir patirti ryškius svaiginančius pojūčius dabar bus dar paprasčiau.

Maksimalus patogumas sklandžiam žaidimui

Ypač tiksliam ir sklandžiam žaidimui pasitarnaus atnaujintas belaidis DualShock valdymo pultelis, kuris suteikia visiškai naujus žaidimo ir sąveikos su žaidimu būdus. Lietimui jautri erdvė, garsiakalbis, galimybė prijungti ausines – viskas, ko reikia, ir dar daugiau.

Tapkite bendruomenės dalimi

Įsitraukite į smagius iššūkius su bendruomene! Turėsite progą savo laimėjimais pasidalinti su draugais socialiniuose tinkluose vos vienu mygtuko paspaudimu. Taip pat galėsite realiu metu transliuoti savo žaidimą draugams. Dar daugiau: PlayStation 4 suteikia žaidėjams prieigą prie pramoginio turinio – filmų, sporto ir TV programų.

Žaidimas „Destiny 2"

Kai Gaulo vadovaujami Raudonojo Legiono įsibrovėliai sunaikina paskutinį saugų žmonijos miestą, nušluoja Sergėtojų būstinę ir atima jų galias, Sergėtojams belieka bėgti. „Destiny 2“ žaidime turėsite progą atrasti paslaptingus, dar neregėtus Saulės sistemos pasaulius, išbandyti įdomiausias kovos technikas bei panaudoti visą arsenalą naujų ginklų. Tam, kad būtų įveiktasis Raudonasis Legionas su Gaulu priešaky, reikės daug pastangų: suvienyti išsibarsčiusius herojus, suremti pečius ir drauge kovoti iš visų jėgų, kad būtų atgauta vieta, kurią vadiname namais.

Parametrai

Svarbu. Informaciją apie mobiliuosius telefonus pateikia gamintojai, ir mobilaus ryšio operatorius neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą telefonų aparatų parametrams. Išsamios informacijos prašome ieškoti gamintojų tinklapiuose.

Bendroji informacija

Svoris (g)2100 g.
Meniu lietuvių kalba

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemaKita

Baterija

Integruota baterija

Atmintis

Operatyvioji atmintis (RAM)8 GB
Vidinė atmintis (GB)1 TB

Ryšys ir duomenų perdavimas

Bevielis internetas (Wi-Fi)802.11 b/g/n
USB jungtisUSB, HDMI
Išorinės jungtysUSB HDMI

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.
Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.
Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi. Be sutarties įrangą galite įsigyti artimiausiame Tele2 salone.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.