Į viršų
Samsung SG900 garso kolonėlė Samsung SG900 garso kolonėlė - kompaktiška bevielė garso kolonėlė džiugins muzika kad ir kur bebūtumėte. CA311161 Samsung SG900 garso kolonėlė Aksesuarai 0 9.5

Samsung SG900 garso kolonėlė

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Prekės šiuo metu neturime, užeikite vėliau.

Aprašymas

Premium garsas, optimizuotas išmaniesiems įrenginiams

Šis Samsung garsiakalbis yra optimizuotas išmaniesiems įrenginiams ir pasirengęs suteikti aukščiausios kokybės stereo garsą. Ypač išskirtinis savo boso garsais, kurie suteiks ryškesnių patirčių tiek klausant muzikos, tiek žiūrint filmus.

Lydės jus visur, kur būsite

Kompaktiškas ir dailus dizainas leis nevaržomai mėgautis muzika visur. Su pažangia NFC technologija galėsite greitai ir lengvai sujungti garsiakalbį su kitais įrenginiais. Nėra NFC? Nieko tokio: kolonėlė puikiai veikia ir su Bluetooth.

Daugiau nei garsiakalbis

Kolonėlė turi funkciją, kuri primins jums jūsų darbotvarkę, praneš apie žinutes ir veiks kaip žadintuvas, taip pat galėsite ją naudoti kaip laisvų rankų įrangą. Dėl triukšmo ir aido slopinimo galėsite džiaugtis ypatingu garso skaidrumu.

Ypač lengvas valdymas

Ar dirbtumėte, ar ilsėtumėtės, naudotis kolonėle nereikės jokių didelių pastangų. Pakaks išmokti naudotis keturiais valdymo mygtukais ant kolonėlės viršaus.