Nemokamos
ryšio paslaugos

Įsigijus ELDES įrangą, jums ryšio paslaugos visą mėnesį nieko nekainuos. Praėjus mėnesiui kviečiame pasinaudoti specialiais pasiūlymais.

Specialus ryšio pasiūlymas ELDES klientams

Specialus pasiūlymas

50 Mb / mėn.

Įeinantys skambučiai

+

+

1,49 €/mėn.

SMS žinutės įjungtos. Išeinančios SMS – 0,02 €.

Specialus pasiūlymas

50 Mb / mėn.

Įeinantys skambučiai

1000 SMS / mėn.

+

2,99 €/mėn.

Papildomos SMS – 0,02 €.

Išankstinio mokėjimo planas.

Ar geras pasirinkimas namų apsaugos sistemai?

Išankstinio mokėjimo planus klientai renkasi dėl galimybės papildyti kortelę tokia suma, kuri jiems reikalinga, taip tikėdamiesi sutaupyti.

Klientui šios išlaidos siekia kelis eurus per mėnesį. Pasirinkimas ekonomiškas, tačiau dažnas nežino, kad tokio tipo mobiliojo ryšio kortelės aktyvumas priklauso nuo periodinio jos papildymo.

Priklausomai nuo pasirinkto mobiliojo ryšio operatoriaus ir jo sąlygų, reikia nepraleisti nurodyto laikotarpio, per kurį privalu papildyti išankstinio mokėjimo ryšio kortelės sąskaitą. To nepadarius mobiliojo ryšio paslaugos gali būti apribotos ar išjungtos, net jei sąskaitoje ir yra pinigų. Dėl to gali atsirasti apsaugos sistemos veikimo trikdžiai ar kai kurių funkcijų neveikimas. Kas nutinka tada? Klientas kreipiasi į savo diegėją, o šis į įrangos gamintoją. Bandoma identifikuoti problemą ir vėliau ją išspręsti. Visa tai reikalauja nemažai laiko, per kurį turto apsauga nuo vagysčių ir gaisro gali veikti su trikdžiais. To problema – pradelstas periodinis išankstinės sąskaitos papildymas.

Pasiūlymas galioja įsigijus šiuos įrenginius:

Apsaugos sistema Pitbull Pro

Apsaugos sistema ESIM384

Vartų valdiklis ESIM320

Planams įeinantys skambučiai neribojami. Išeinančių skambučių paslaugos – išjungtos.