Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Robotas dulkių siurblys Xiaomi Mi Robot Wet & Dry Išmanusis dulkių siurblys Xiaomi Mi Robot Wet & Dry praktiškai be jokio jūsų įsikišimo grindis ne tik išsiurbs, bet ir išplaus. Xiaomi Mi Robot Wet & Dry C2310 Robotas dulkių siurblys Xiaomi Mi Robot Wet & Dry balta Robotai dulkių siurbliai 0 249

Robotas dulkių siurblys Xiaomi Mi Robot Wet & Dry

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

DAUGIAU ŠVAROS, DAUGIAU JAUKUMO

TOBULAI NAMŲ PRIEŽIŪRAI

Pasirūpinkite visaverte savo namų švara su išmaniuoju dulkių siurbliu Xiaomi Robot Wet & Dry. Naujasis modelis ne tik susiurbs ant grindų susikaupusias dulkes bei nešvarumus, bet ir jas išplaus. Preciziškai tiksli vandens padavimo technologija sukurta taip, kad prisitaikytų prie skirtingų grindų tipų, parinkdama joms geriausiai tinkantį valymo būdą, o dėl patogios konstrukcijos keisti šepečius ar filtrus bus ypatingai paprasta.

PUIKIAI BESIORIENTUOJANTIS

Xiaomi Mi Robot Wet & Dry išsiskiria ne tik savo valymo sugebėjimais, bet ir savarankiškumo lygiu. Siurblyje veikia ypatingai tiksli lazerinė navigacijos sistema, nuolat skenuojanti aplinką ir pagal tai reguliuojanti valymo maršrutą. Algoritmas visada pasirinks patį efektyviausią kelią, todėl Xiaomi Mi Robot Wet & Dry namus sutvarkys ne tik kokybiškai, bet ir greitai.

PROTINGAS IR LENGVAI VALDOMAS

Xiaomi Mi Robot Wet & Dry supranta net labai detalias jūsų instrukcijas. Norite, kad jis išvalytų tik dalį kambarių? Jokių problemų. Skirtinguose kambariuose skiriasi grindų danga? Xiaomi Mi Robot Wet & Dry prie to irgi prisitaikys. Dar stipresnį kontrolės jausmą suteiks ir speciali aplikacija, su kuria užprogramuosite siurblio darbo pradžios laiką ar stebėsite jį realiu laiku.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.