Į viršų
Robotas dulkių siurblys Samsung Samsung robotas - dulkių siurblys sutaupys daugybę jūsų poilsio laiko. Siurblys veikia savarankiškai ir as visus nešvarumus esančius kilime bei po žemais baldais. Įsigykite Tele2 Samsung C1738 Robotas dulkių siurblys Samsung juoda Smart gadgets 0 399

Robotas dulkių siurblys Samsung

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Jei norite užsisakyti šį įrenginį su pristatymu į namus, užpildykite šią formą.

Aprašymas

VR10M703BWG - robotas siurblys

Pamirškite tvarkymosi vargus ir perleiskite juos išmaniajam Samsung robotui siurbliui VR10M703BWG. Jūsų naujasis pagalbininkas pasirūpins net ir sunkiausiai prieinamomis namų vietomis. Itin plonas ir grakštus siurblys iš tikrųjų pasižymi milžiniška galia. Jis sukuria net 20 kartų didesnę siurbimo jėgą, prieš kurią neatsilaikys ne tik dulkės, bet ir kilime ar po žemais baldais besislepiantys nešvarumai.

 

Greičiau ir našiau

Naujajame VR10M703BWG veikia unikali Edge Clean Master sistema, kuri siurbliui padeda daug geriau išvalyti kraštus ir kampus. Ypatingai didelę siurbimo galią užtikrina CycloneForce technologija, sukurianti stiprią išcentrinę jėgą ir ištraukianti dulkes ir nešvarumus iš oro. Tuo tarpu 290 mm šepetys (42 proc. didenis už įprastus) užtikrina, kad net ir labai dideli plotai bus išvalyti per itin trumpą laiką. 

 

Neprilygstamas žemėlapių kūrėjas

Naujajame VR10M703BWG įdiegta ypatingai išmani ir intuityvi Visionary Mapping™ Plus sistema, padedanti robotui aptikti patį optimaliausią valymo maršrutą. Pasitelkdamas jautrius jutiklius bei skaitmeninę kamerą, jis susikuria itin tikslų namų žemėlapį ir darbo planą.  Siurblį nesunkiai prižiūrėsite ir valdysite per specialią aplikaciją. Vienu mygtuko paspaudimu galėsite jį išjungti arba įjungti, patogiai planuoti valymo laiką ar peržiūrėti jo istoriją. 

 

Itin savarankiškas

Pamirškite galvos skausmą dėl galimo netikėto siurblio išsikrovimo. VR10M703BWG turi automatinio įkrovimo funkciją. Pritrūkęs energijos jis pats nuvažiuoja iki įkrovimo stotelės ir pamaitina ištuštėjusią bateriją, o po to tęsia darbą nuo tos vietos, kurioje sustojo. Jis taip pat pats sugeba parinkti vieną iš trijų valymo ar siurbimo režimų, todėl galėsite būti tikri, kad jūsų įsikišimo praktiškai visai nereikės. 

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.