Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Robotas dulkių siurblys Roborock S7 Roborock S7 C2856 Robotas dulkių siurblys Roborock S7 juoda balta Robotai dulkių siurbliai 0 649

Robotas dulkių siurblys Roborock S7

Pasirinkite spalvą juoda balta

Aprašymas

PAŽANGIEMS IR ŠVARIEMS NAMAMS

MAŽIAU LAIKO TVARKYMUISI

Robotas Roborock S7 leis pamiršti nepatogius, didelius siurblius, o namai bus švarūs be itin didelių pastangų. Itin galinga dulkių siurblio Roborock S7 siurbimo galia užtikrins, kad grindys būtų maksimaliai švarios, o specialūs valymo režimai garantuos, kad kilimuose neliktų nė dulkelės. Net sunkiausiai pasiekiamos namų vietos žibės nepriekaištinga švara.

PAŽANGI NAVIGACIJA

Dulkių siurblys Roborock S7 taps geriausiu jūsų pagalbininku prižiūrint tvarką namuose. Navigacijos sistema, nuolat skenuojanti aplinką ir pagal tai reguliuojanti valymo maršrutą, padės siurbliui išvengti kliūčių. Naudodamasis specialia aplinkos skanavimo technologija, siurblys Roborock S7 savo kelyje mato ne tik kliūtis. Jis tiksliai įvertina jų vietą bei dydį ir nukreipia savo kelią aplink.

IŠMANIOS TECHNOLOGIJOS

Siurblį Roborock S7 galima susieti su specialia Roborock aplikacija. Su ja išmaniojo pagalbininko darbą stebėsite tiesiog savo telefone bei galėsite nustatyti konkretaus kambario valymo grafikus. Programėlėje pasirinksite, kokios namų zonos bus valomos tam tikru laiku, o į kurias siurblys negalės patekti.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)35.3 x 35 x 9.65 mm
Svoris (g)4700 g
Galia2500 Pa
Nuotolinis valdymasYra
Rekomenduojam plotui iki m2200 m2
Dulkių konteinerio talpa470 ml
Vandens konteinerio talpa300 ml
Siurblio aukštis9,65 cm
Triukšmo lygis67 dB
Plovimo funkcijaDrėgno valymo rėžimas

Baterija

Baterijos talpa (mAh)5200 mAh
Baterijos tipasLithium Ion (Li-Ion)
Aktyvaus veikimo trukmė, iki (val.)3 val.
Įkrovimo laikas6 val.

Ryšys ir duomenų perdavimas

Bevielis internetas (Wi-Fi)Yra

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.