Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Robotas dulkių siurblys Roborock S6 Ypač naudingas pagalbininkas namų ruošoje. Ličio jonų baterija leis jam nepertraukiamai dirbti iki 2,5 valandos ir siurbti dulkes net 58 W galia. Dulkių rinktuvo talpa siekia 0,48 litro, tad jo nereikės dažnai tuštinti. Roborock S6 C2321 Robotas dulkių siurblys Roborock S6 balta Robotai dulkių siurbliai 0 469

Robotas dulkių siurblys Roborock S6

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

NAMŲ ŠVARA BE JŪSŲ PASTANGŲ

KRUOPŠTUS DARBINININKAS

Vieno įkrovimo pakaks daugiau nei dvejoms valandoms nepertraukiamo darbo. Roboto variklis sukuria stiprią trauką, todėl puikiai surenka dulkes ne tik nuo kietų paviršių, bet ir nuo kilimų. Pabaigęs darbą, robotas automatiškai sugrįš į krovimo stotelę. Be to, jis labai tylus, todėl netrukdys jūsų ramybės.

GARANTUOTA ŠVARA

Siurblyje integruotas našus oro filtras, kuris surenka net 95 % alergenų, įskaitant žiedadulkes ir pelėsių sporas. Todėl ne tik grindys bus švaresnės, bet ir namų oras, kuriuo kvėpuojate. Filtrą galima plauti ir taip nuolatos atnaujinti jo savybes. Pridėjus papildomą vandens rezervuarą su mikropluošto šluoste, robotas gali atlikti ir drėgną grindų valymą.

LENGVA VALDYTI

Roboto nustatymus galima parinkti programėlėje arba valdyti jį nuotolinio valdymo pultu. Robotas geba orientuotis aplinkoje pats, naudodamas daugybę jutiklių, tad galite nebijoti – jis nenuriedės nuo laiptų, nenuvers vazos, programėlėje galima sukurti virtualias zonas, kurias robotas turi aplenkti.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.