Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Robotas dulkių siurblys Ecovacs Deebot Ozmo T8 Aivi + dovana langų robotas Išmanusis dulkių siurblys Ecovacs OZMO T8 Aivi pasirūpins tobula namų švara. Siurblys įveiks visas kliūtis, o galingo siurbimo bei nepriekaištingo plovimo dėka ant jūsų grindų neliks nė dėmelės. Ecovacs Deebot Ozmo T8 Aivi C2677 Robotas dulkių siurblys Ecovacs Deebot Ozmo T8 Aivi + dovana langų robotas juoda Robotai dulkių siurbliai 0 799

Robotas dulkių siurblys Ecovacs Deebot Ozmo T8 Aivi + dovana langų robotas

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

IŠMANUS PAGALBININKAS NAMUOSE

NEPALIKS NĖ DĖMELĖS

Išmanus dulkių siurblys Ecovacs OZMO T8 Aivi – tai tobulas pagalbininkas, puoselėjantis nepriekaištingą švarą jūsų namuose. Prietaise integruota OZMOTM Pro sistema, kuri ne tik siurbia ir plauna grindis vienu metu, bet ir šveičia naudojant grindų plovimo plokštelę su elektriniu varikliuku. Veikiama aukšto dažnio virpesių ji įveiks net ir sunkiai išvalomas dėmes!

VISKUO PASIRŪPINTA

Dėka apgalvoto dizaino galėsite keisti siurblio antgalius pagal savo poreikį – tiesioginis įtraukimas idealiai tinka susiurbti smulkiausias dulkeles, V formos pagrindinis šepetys tinka giluminiam kilimų valymui. Be to, plaudamas grindis, siurblys automatiškai apeina kilimus, o dirbdamas tik siurbimo režime, automatiškai padidina galią, kad kruopščiau juos išvalytų.

SUMANI NAMŲ PRIEŽIŪRA

Lazerinės TrueMapping bei AIVITM objektų atpažinimo technologijų leidžia siurbliui skenuoti aplinką ir išvengti kliūčių. Pritrūkęs energijos, siurblys pats nukeliauja iki maitinimosi stotelės. Ecovacs OZMO T8 Aivi galima susieti ir specialia Ecovacs aplikacija, kurios pagalba siurblio darbą realiu laiku stebėsite tiesiog savo telefonu, o reikalui esant, galėsite jį arba įjungti, arba išjungti.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Nuotolinis valdymasTaip, programėle
Rekomenduojam plotui iki m2250 m2
Dulkių konteinerio talpa430 ml
Vandens konteinerio talpa240 ml
Siurblio aukštis9,3 cm
Triukšmo lygis67 dB
Navigacija
Plovimo funkcijaYra

Baterija

Įkrovimo laikas390 min.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.