Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT U2 Pro Dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT U2 Pro pasirūpins tobula namų švara. Išmanusis pagalbininkas įveiks visas kliūtis, o galingo siurbimo ir kelių režimų valymo dėka ant jūsų grindų neliks nė dėmelės. Ecovacs DEEBOT U2 Pro C2676 Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT U2 Pro juoda Robotai dulkių siurbliai 0 299

Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT U2 Pro

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

SUMANI NAMŲ PRIEŽIŪRA

IŠMANIOS VALYMO TECHNOLOGIJOS

Kartu su Ecovacs DEEBOT U2 Pro namai bus švarūs be itin didelių pastangų. Prietaise veikia unikali OZMOTM sistema, kuri siurbia ir plauna grindis tuo pačiu metu. Galingo Max+ siurbimo lygio ir net kelių valymo režimų dėka net sunkiausiai pasiekiamos jūsų namų vietos žibės nepriekaištinga švara.

PASTABUS KLIŪČIŲ ATPAŽINIMAS

Smart Move navigacijos ir objektų atpažinimo sistema nuolat skenuos aplinką bei padės Ecovacs DEEBOT U2 Pro išvengti kliūčių. Šios siurblio savybės ne tik užtikrins, kad namų tvarkymo procesas vyktų greitai ir efektyviai, bet ir padės apsaugoti jūsų baldus. Be to, pritrūkęs energijos, siurblys pats automatiškai nukeliaus iki maitinimosi stotelės.

PATOGUS VALDYMAS PROGRAMĖLE

Siurblį galima susieti su specialia Ecovacs aplikacija. Su ja Ecovacs DEEBOT U2 Pro darbą stebėsite tiesiog savo telefonu, galėsite be vargo planuoti siurbimo grafikus ar vienu paspaudimu pakeisti siurbimo režimus. Reikalui esant, siurblį galėsite įjungti arba išjungti, net kai nebūsite namuose.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Nuotolinis valdymasTaip, programėle
Dulkių konteinerio talpa400 ml
Vandens konteinerio talpa300 ml
Siurblio aukštis7,9 cm
Triukšmo lygis66 dB
Navigacija
Plovimo funkcijaYra

Baterija

Įkrovimo laikas330 min.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.