Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT 500 Išmanusis dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT 500 padės pasirūpinti tobula namų švara, patiems nepajudinant nei piršto. Ecovacs DEEBOT 500 C2342 Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT 500 juoda Robotai dulkių siurbliai 0 229

Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT 500

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

NEPRIEKAIŠTINGA ŠVARA BE JOKIŲ PASTANGŲ

INTUITYVI NAMŲ PRIEŽIŪRA

Naujasis išmanus dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT 500 – tai tobulas pagalbininkas, puoselėjantis namuose nepriekaištingą švarą. Prietaisas sukurtas taip, kad grindis valytų trejopai. Šoniniai bei pagrindinis šepečiai surenka dulkes ir nešvarumus net iš sunkiai pasiekiamų zonų, o galingas siurbimo mechanizmas juos akimirksniu patalpina į sandarų maišelį. Be to, visada galėsite būti ramūs, kad Ecovacs DEEBOT 500 darbą atliks iki galo. Jis tobulai skenuoja aplinką, todėl išvengia kliūčių, saugosi laiptų, o pritrūkęs energijos, pats nukeliauja iki maitinimosi stotelės.

MAKSIMALIAI ŠVARAI

Ecovacs DEEBOT 500 namų priežiūrą pakylėja į dar aukštesnį lygį. Standartinis jo darbo režimas idealiai tiks tam, kad pasirūpintumėte kasdiene švara. Tačiau išmanusis pagalbininkas yra pasirengęs ir nestandartinėms situacijoms bei ypatingoms progoms. Modelis turi Max Mode režimą, pasižymintį dar didesne siurbimo galia, kurios užteks įveikti net ir įsisenėjusiems nešvarumams. Kiti Ecovacs DEEBOT 500 režimai taip pat prisitaikys prie specifinių užduočių. Edge Mode koncentruojasi į sunkiau pasiekiamų zonų valymą, o Spot Mode – į vietas, reikalaujančias ypatingo dėmesio.

DAUGIAU KONTROLĖS, DAUGIAU LAIKO

Ecovacs DEEBOT 500 sukurtas tam, kad jums patiems apie namų priežiūrą reikėtų galvoti kaip įmanoma mažiau. Jo dėka visada grįšite į tvarkingus namus. Siurblį galima užprogramuoti taip, kad darbą šis pradėtų nustatytą valandą, o jums nereikėtų dėl nieko jaudintis. Be to, jį galima susieti ir specialia Ecovacs aplikacija. Su ja išmaniojo pagalbininko darbą realiu laiku stebėsite tiesiog savo telefonu, o reikalui esant, galėsite jį arba įjungti, arba išjungti.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.