Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT 500 Išmanusis dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT 500 padės pasirūpinti tobula namų švara, patiems nepajudinant nei piršto. Ecovacs DEEBOT 500 C2342 Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT 500 Robotai dulkių siurbliai 0 229

Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT 500

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

NEPRIEKAIŠTINGA ŠVARA BE JOKIŲ PASTANGŲ

INTUITYVI NAMŲ PRIEŽIŪRA

Naujasis išmanus dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT 500 – tai tobulas pagalbininkas, puoselėjantis namuose nepriekaištingą švarą. Prietaisas sukurtas taip, kad grindis valytų trejopai. Šoniniai bei pagrindinis šepečiai surenka dulkes ir nešvarumus net iš sunkiai pasiekiamų zonų, o galingas siurbimo mechanizmas juos akimirksniu patalpina į sandarų maišelį. Be to, visada galėsite būti ramūs, kad Ecovacs DEEBOT 500 darbą atliks iki galo. Jis tobulai skenuoja aplinką, todėl išvengia kliūčių, saugosi laiptų, o pritrūkęs energijos, pats nukeliauja iki maitinimosi stotelės.

MAKSIMALIAI ŠVARAI

Ecovacs DEEBOT 500 namų priežiūrą pakylėja į dar aukštesnį lygį. Standartinis jo darbo režimas idealiai tiks tam, kad pasirūpintumėte kasdiene švara. Tačiau išmanusis pagalbininkas yra pasirengęs ir nestandartinėms situacijoms bei ypatingoms progoms. Modelis turi Max Mode režimą, pasižymintį dar didesne siurbimo galia, kurios užteks įveikti net ir įsisenėjusiems nešvarumams. Kiti Ecovacs DEEBOT 500 režimai taip pat prisitaikys prie specifinių užduočių. Edge Mode koncentruojasi į sunkiau pasiekiamų zonų valymą, o Spot Mode – į vietas, reikalaujančias ypatingo dėmesio.

DAUGIAU KONTROLĖS, DAUGIAU LAIKO

Ecovacs DEEBOT 500 sukurtas tam, kad jums patiems apie namų priežiūrą reikėtų galvoti kaip įmanoma mažiau. Jo dėka visada grįšite į tvarkingus namus. Siurblį galima užprogramuoti taip, kad darbą šis pradėtų nustatytą valandą, o jums nereikėtų dėl nieko jaudintis. Be to, jį galima susieti ir specialia Ecovacs aplikacija. Su ja išmaniojo pagalbininko darbą realiu laiku stebėsite tiesiog savo telefonu, o reikalui esant, galėsite jį arba įjungti, arba išjungti.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Nuotolinis valdymasTaip, programėle
Dulkių konteinerio talpa500 ml
Vandens konteinerio talpa200 ml
Siurblio aukštis8,20 cm
Triukšmo lygis65 dB
Navigacija
Plovimo funkcijaDrėgno valymo rėžimas

Baterija

Įkrovimo laikas3-4 val.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.