Į viršų
Drono rinkinys DJI Mavic Air Fly More Combo Rinkinyje DJI Mavic Air Fly More Combo rasite skrydžio laiką prailginančias baterijas, triukšmą mažinančius propelerius bei universalų krepšį, su kurio droną ir jo priedus transportuosite dar lengviau ir greičiau. Įsigykite Tele2. DJI Mavic Air Fly More Combo C1733 Drono rinkinys DJI Mavic Air Fly More Combo Smart gadgets 0 1048

Drono rinkinys DJI Mavic Air Fly More Combo

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.
Užsisakyti

Prekės šiuo metu neturime, užeikite vėliau.

Aprašymas

DJI Mavic Air Fly More Combo dronas

Leiskitės į pačias įspūdingiausias savo gyvenimo keliones kartu su naujuoju Mavic Air dronu. Šis ypatingai kompaktiškas, lengvai sulankstomas orlaivis – tai tikrų tikriausias inžinerijos ir dizaino stebuklas. Pasirenkite pačios aukščiausios klasės skrydžio valdymo ir praktiškai neriboto funkcionalumo pilnoms patirtims.

 

Aukščiau, greičiau ir ilgiau

Mavic Air dar efektyvesnis ir lengviau valdomas. Dronas tobulintas tūkstančiuose valandų trukusiuose bandymuose, kurie leido užtikrinti, kad jis nepriekaištingai veiktų netgi pakilęs į 5000 metrų aukštį bei pasiekęs stulbinantį 68,4 km/val greitį. Be to, Mavic Air baterija pagaminta iš itin tankių ličio polimerų, todėl skrydžio laiką prailgina iki 21 minutės.

 

Patogus ir elegantiškas

Mavic Air jus sužavės savo preciziškai sukurta, patogia konstrukcija. Drono korpusas ypatingai aerodinamiškas, o jo kojos patogiai susilanksto. Taip transformuotas jis yra įprasto telefono dydžio, todėl su juo keliauti itin paprasta. Magnio lydinio sriegiai patikimai sutvirtina orlaivyje įmontuotas septynias kameras, kurias nuo perkaitimo apsaugos efektyviai veikiančios ventiliavimo angos.

 

Neeiliniai filmavimo sugebėjmai

Mavic Air veikia trijų ašių mechaninis stabilizatorius bei trikampio forma sumontuoti vibracijų slopintuvai, todėl dronas filmuoja ir fotografuoja dar patikimiau ir stabiliau. Jis taip pat apginkluotas 35 mm ekvivalento f/2.8 lęšiu bei 12 megapikselių CMOS sensoriumi, kuriuos panaudojęs iš horizontalių, vertikalių ir 180° panoraminių nuotraukų per 8 sekundes gali sukurti itin švarų 32 MP sferinį vaizdą.

 

Nepralenkiama vaizdo kokybė

Mavic Air vaizdą fiksuoja neįtikėtina 4K raiška. Kiekviena sekundė įrašoma ypatingai aukšta UHD kokybe. Drone taip pat veikia visiškai naujas HDRalgoritmas, padedantis pasirinkti tinkamiausius nustatymus, kurie koreguojami priklausomai nuo apšvietimo sąlygų. Vaizdo medžiaga kaupiama 8GB talpos vidinėje atmintyje, kurią galimą nesunkiai išplėsti prijungus papildomas microSD korteles.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.