Gaukite nuolaidas, pakviesdami artimuosius į TELE2 tinklą!

Atveskite draugą ar šeimos narį iš kito tinklo į TELE2 ir gaukite 25 Eur NUOLAIDĄ sau ir 25 Eur NUOLAIDĄ savo draugui visoms TELE2 paslaugoms! Kuo daugiau draugų, tuo daugiau NUOLAIDŲ laukia Jūsų!

Sudarykite papildomą sutartį arba pakvieskite artimuosius pereiti į TELE2 tinklą.

Gaukite 25 Eur nuolaidą sąskaitai sau ir savo šeimos nariui ar draugui.

Šeima viename tinkle - didesnė nauda! Valdykite paslaugas paprasčiau.

Pasiūlymo sąlygos ir taisyklės.

1. Rekomendacijų akcija galioja tik privatiems klientams ir tik Tele2 salonuose. Atvykti į saloną, gali abu asmenys (rekomenduotasis ir jį rekomendavęs žmogus) arba  tik rekomenduotasis.

2. Pakvieskite draugus ar artimuosius perkelti savo numerį į Tele2 iš kito tinklo bet kuriame Tele2 salone. (PILDYK numerio perkėlimas akcijoje nedalyvauja.) Atvykęs į saloną asmuo turi pasakyti, koks asmuo (telefono numeris) jam rekomendavo Tele2.

3. Pasiūlymas galioja tik sudarius naują ar papildomą sutartį (neterminuotą, 12 mėn. terminui arba 24 mėn. terminui), perkeliant numerį iš kito Lietuvos tinklo.

4. Jei sudarysite daugiau nei vieną papildomą sutartį pasirinktos nuolaidos sumuosis (t. y. sudarius dvi papildomas sutartis Jūsų dabartinis numeris gaus 50 Eur nuolaidą sąskaitai. O naujų sutarčių numeriai gaus po 25 € nuolaidą pirmajai (gruodžio mėn.) sąskaitai. Jei gruodžio mėn. sąskaita bus mažesnė, nei suteikiama nuolaida, bus pritaikyta permoka. (Pavyzdžiui: 2017 m. gruodžio mėn. sąskaita yra 20 Eur., o Jūs gavote 25 Eur nuolaidą. Tai reiškia, jog nuo 2018 m. sausio mėn. sąskaitos bus minusuota 5 Eur nuolaidos likutis.)

5. Pasiūlymas galioja tik tuomet, jei pasirašysite papildomą sutartį ir perkelsite artimojo numerį, arba draugas ar artimasis perkels savo numerį į Tele2 iki 2017 m. gruodžio 29 d. imtinai.