Į viršų

Oro grynintuvas Xiaomi Air Purifier Mi 2

Išvalo Jūsų namus per 12 minučių!

Aukšto efektyvumo išmanusis oro valytuvas, CADR (Švaraus oro tiekimo koeficientas) iki 406m3 / val. "Mi Air Purifier" buvo iš naujo suprojektuotas pagal aerodinaminius principus, kad būtų pasiekta aukšto našumo iš kompaktinio prietaiso. Dvigubo ventiliatoriaus 4 kanalų cirkuliacinė sistema efektyviai siurbia švarų orą į kiekvieną jūsų namų kampą. Efektyvi aprėptis nuo 28m ² iki 48m ²

Trigubo filtro apsauga

360 ° cilindrinis filtras efektyviau naudoja orą iš kiekvienos krypties, palyginti su tradiciniais oro grynintuvais. Jis filtruoja daugiau kaip 99% dalelių, kurių dydis yra 0.3μm ir didesnes, naudojant Japonijos gamintojo Toray H11 aukšto tankio HEPA filtrą. Įjungtas kokoso anglies filtras taip pat pašalina 91% formaldehido ir kitų kenksmingų medžiagų. Filtro pakeitimas yra paprastas, ir jums bus automatiškai pranešta per programą, kai reikės pakeisti. "Mi Air Purifier" naudoja du aukšto efektyvumo ventiliatorius, kad galėtų ištraukti orą aukštyn per 4 nepriklausomus ortakius. Išvalyto oro spiralus link lubų, cirkuliuoja 360 ° visomis kryptimis, kad užpildytų patalpą, iki kol oras grįžta atgal į grynintuvą.

Visiška kontrolė

Jei norite įjungti, išjungti ir perjungti režimus, naudokite savo telefoną nuotoliniu būdu. "Mi Home" programa taip pat leidžia bet kuriuo metu stebėti namų oro kokybę iš jūsų telefono. Jis rekomenduoja, kada uždaryti langus arba atidaryti juos, priklausomai nuo oro kokybės.

Prekės kodas: 370259

Kaina:
159,00 Eur

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi. Be sutarties įrangą galite įsigyti artimiausiame Tele2 salone.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.